Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties ''Zemes stundā'' un ikdienā atbildīgi lietot energoresursus

24. martā, visā pasaulē tiks atzīmēta ''Zemes stunda'' – viena stunda, kad ikviens, kuram rūp apkārtējā vide un tās saglabāšana, aicināts izslēgt apgaismojumu savā mājoklī vai darba vietā, tādējādi simboliski pievēršot sabiedrības uzmanību vides ilgtspējas jautājumiem.

''Liepājas enerģija'' piedalīsies iniciatīvā, samazinot apgaismojumu savos ražošanas objektos, un aicina arī citus Liepājas uzņēmumus un iedzīvotājus piedalīties ''Zemes stundā'', pārņemot labo praksi atbildīgā energoresursu lietošanā arī ikdienā.

''Zemes stundas'' laikā, 24. martā no pulksten 20.30 līdz 21.30, ''Liepājas enerģija'' izslēgs ēku fasādes apgaismojumu divos objektos – biokoģenerācijas stacijā, Kaiju ielā 33 un gāzes koģenerācijas stacijā, Tukuma ielā 2, kā arī iespēju robežās samazinās elektroenerģijas patēriņu abos objektos, neietekmējot nepārtrauktu un drošu enerģijas ražošanas procesu norisi.

Viens no pasākumiem, kas pakāpeniski tiek ieviests uzņēmumā elektroenerģijas patēriņa samazināšanai, ir energoefektīva apgaismojuma ierīkošana – uzņēmuma biroja telpās pēc spuldžu nomaiņas gadā izdevies panākt 4 420 kWh ietaupījumu. Kopš gada sākuma energoefektīva apgaismojuma sistēma tiek uzstādīta arī biokoģenerācijas un gāzes koģenerācijas stacijās. Uzņēmuma speciālistu veiktie mērījumi liecina, ka elektroenerģijas ietaupījums ražošanas telpās, ņemot vērā tikai telpu apgaismojumam izmantotās stundas, ir no 35 – 60%.

Uzņēmums aicina iedzīvotājus iepazīties ar dažiem vienkāršiem nosacījumiem siltumenerģijas taupīšanai ikdienā – pat neliela savas rīcības maiņa ilgtermiņā var sniegt būtisko ieguldījumu mājokļa siltumenerģijas patēriņa samazināšanā un vides ilgtspējā!

Pievieno komentāru

Liepājā