Aicina piedalīties publiskajā apspriešanā par koku ciršanu Liepājas vieglatlētikas manēžas izbūvei

Aicina iedzīvotājus no 19. janvāra līdz 6. februārim piedalīties publiskajā apspriešanā par koku ciršanas ieceri saistībā ar Liepājas vieglatlētikas manēžas būvniecību Rīgas ielā 50, informē pašvaldībā.

Saskaņā ar SIA „K Idea” izstrādātā projekta „Liepājas vieglatlētikas manēža Rīgas ielā 50, Liepājā” realizāciju publiskai apspriešanai tiek nodota 62 koku ciršanas iecere. Saskaņā ar izstrādāto projektu plānots izcirst: 25 liepas; 21 kļavu; 15 apses un vienu augļu koku. Tāpat projekts paredz arī jaunu koku un dekoratīvo augu stādījumus. Gar Brīvības ielu plānots atjaunot aleju, iestādot 11 Holandes liepu dižstādus. Pie Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas esošos stādījumus plānots papildināt ar dekoratīvo krūmu un ēncietīgo zemsedzes augu stādījumiem. Dekoratīvo augu stādījumi un puķu dobes paredzētas arī pie jaunizbūvējamās manēžas un 1905. gada ielas un Brīvības ielas krustojumā. Skolas teritorijas norobežošanai paredzēts tūju dzīvžogs.

Ar materiāliem (projekta vizuālo materiālu un paskaidrojuma rakstu) par koku ciršanu saistībā ar Liepājas vieglatlētikas manēžas izbūvi Rīgas ielā 50 var iepazīties pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv un domes 1. stāva vestibilā.

Sabiedrība rakstiskas atsauksmes un priekšlikumus, aizpildot aptaujas lapas, var sūtīt pa pastu vai klātienē aizpildīt Apmeklētāju pieņemšanas centrā, kā arī aptaujas anketu var aizpildīt elektroniski.

Papildu informāciju par plānoto koku ciršanas ieceri saistībā ar vieglatlētikas manēžas būvniecību var saņemt Vides un veselības daļā, zvanot pa tālruni 63404744 vai rakstot uz e-pastu: alda.damberga@dome.liepaja.lv

Pēc publiskās apspriešanas Vides un veselības daļa apkopos apspriešanas rezultātus un sagatavos ziņojumu Apstādījumu uzraudzības komisijai, saskaņā ar kuru komisija pieņems galīgo lēmumu.

Pievieno komentāru

Liepājā