Aicina piedalīties pirmajā bagāžnieku tirgū Liepājā 3

Tirgus, kurā automašīnu bagāžniekos gluži kā uz letes ir saliktas visdažādākās lietas, pasaulē jau iemantojis milzu popularitāti, tikmēr Latvijā vēl ir tikai attīstības stadijā. Pirmo reizi Liepājā šāds bagāžnieku tirgus tiek organizēts 12. septembrī no pulksten 10:00 līdz 17:00 Jaunliepājā, Annas tirgus laukumā, kur notiks jau otrie Teodora Breikša ielas svētki.

Pasaulē „Bagāžnieka tirgus” ir jau sena tradīcija un pulcē lielu dalībnieku  skaitu, jo mājās vienmēr krājas pašam vairs nederīgas lietas – rotaļlietas, grāmatas, apģērbs, mēbeles, elektropreces, sporta inventārs, istabas augi, kas var noderēt citam. „Bagāžnieka tirgus” ir laba iespēja iztīrīt skapjus, plauktus vai garāžu un nopelnīt naudu par sev vairs nederīgām lietām, pie tam – jaukā atmosfērā, kaulējoties un mainoties ar lietām. Tirdziņa laikā pircējiem un pārdevējiem būs iespēja ne tikai tirgoties, bet arī mēģināt samainīties ar lietām, kas kļuvušas liekas pašu saimniecībā, vietā iegūstot, iespējams, krietni vien nepieciešamākas mantas.

Dalība Teodora Breikša ielas svētkos ir bez maksas, katram tirgotājam jāsedz tikai tirdzniecības nodevas izmaksas, ko nosaka Liepājas pašvaldība. Lai piedalītos „Bagāžnieku tirgū” jāraksta pieteikums uz e-pasta adresi info@idejubode.lv līdz 30. augustam.

Atgādinām, ka Teodora Breikša ielas svētki tiks organizēti, restaurējot pagājušā gadsimta 20./30.gadu Jaunliepāju, kad Annas tirgus laukums bija pilns rosības. Notika tirdzniecība, darbojās cirks, dāmas skaistos tērpos un švītīgi kungi, kā arī latviešu zemnieki, ceļojošie muzikanti un palaidnīgie puikas bija sastopami tirgū. Tāpēc arī tirgotāji aicināti ģērbties atbilstoši norādītajam laikmetam, lai radītu noskaņu un iepazītu konkrētā laikmeta kultūras un tirgošanās savdabību.

Tirgošanos Annas tirgus laukumā papildinās gan mūzikas grupas, gan dažādi kolektīvi. Uz galvenās skatuves kāps šlāgermūziķi „Rumbas kvartets”, Liepājas Pop/Rok skolas izveidots ansamblis, kā arī apvienība „Voice of Instruments”, bet plates spēlēs Mārcis Grīnbarts. Tā pat svētkos piedalīsies Liepājas Tautas teātris un Liepājas pašdarbības kolektīvi. Pieteikumus dalībai svētkos vēl var sūtīt uz e-pasta adresi info@idejubode.lv līdz 27. augustam.
   
Radošās telpas „Ideju bode” īpašniece
Krista Kalnarāja

Pievieno komentāru

Komentāri 3

!!!

Laba doma,bet pie mums pēc stundas saradīsies visādi VIDI,PIDI,VUGDI UTT.,un visu sačakarēs!

pirms 6 gadiem, 2015.08.26 11:10

ta tam

ari jabut,jo tas tacu ir tirgus.

pirms 6 gadiem, 2015.08.27 06:11

E

Katram tirgotājam jāsedz tikai tirdzniecības nodevas izmaksas, ko nosaka Liepājas pašvaldība.

pirms 6 gadiem, 2015.08.26 11:37

Liepājā