Aicina piedalīties pilsētas viesu izmitināšanā

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina pieteikt vasarā brīvos dzīvokļus pilsētas viesu izmitināšanai, jo lielo pasākumu laikā nav iespējams nodrošināt iebraucējus ar naktsmājām, vēstī LRTIB projektu un mārketinga speciāliste Kristīne Galdika.

"Šī problēma bija aktuāla arī iepriekšējās sezonās un, tuvojoties tādiem pasākumiem kā „Tele2 Baltic Beach party”, „Fontaine Festival” un Kurzemes rallijam, sāk atkal pietrūkt vietas Liepājas viesu izmitināšanai," uzsver K.Galdika.

LRTIB atjauno to dzīvojamo platību sarakstu, kuri būtu piemēroti viesu uzņemšanai. Ikvienam, kuram ir brīvs dzīvoklis vai kāda cita dzīvojamā plātība, ko varētu izmantot viesu izmitināšanai, īpaši lielo pasākumu laikā, birojs aicina pieteikties Rožu laukumā 5/6 Liepājā.

Līdzi jāņem dažas bildes un neliels apraksts par dzīvokli. Sīkāku informāciju iespējams iegūt zvanot pa tālruni 634 80808.

"Īpaši aicināti piedalīties tie dzīvokļu īpašnieki, kuri var piedāvāt dzīvokli centra vai Jūrmalas parka tuvumā," sacīja K.Galdika.

Pievieno komentāru

Liepājā