Aicina piedalīties Kristapa Porziņģa krekla dizaina konkursā

Ikviens Latvijas iedzīvotājs var piedalīties konkursā par T-krekla dizainu, kur galvenais elements ir Kristaps Porziņģis. NBA zvaigzne ir ''Citadeles'' zīmola vēstnesis, tāpēc banka organizē konkursu ar mērķi izveidot iedvesmojošu krekliņu saviem darbiniekiem.

Darbus dalībai konkursā var iesūtīt līdz šī gada 30. oktobrim, atgādina organizatori.

Pirmo trīs vietu ieguvēji balvās iegūs attiecīgi 1000, 750 un 500 eiro. ''Tvnet.lv'' lasītāju balsojuma favorīts iegūs naudas balvu 350 eiro apmērā. Visi godalgoto vietu ieguvēji saņems arī bumbu ar Kristapa Porziņģa parakstu.

Konkursā var piedalīties visi – neatkarīgi no vecuma un nodarbošanās. Savas skices ir aicināti iesūtīt gan speciālisti, kam dizaina radīšana ir ikdiena, gan ikviens cits, kam ir idejas un kurš vēlas tās realizēt. Tiek ļauta brīva vaļa radošajām izpausmēm.

Dizainu kreklam var veidot jebkurā tehnikā – zīmēt ar roku, veidot datorgrafikā, izmanot foto apstrādi vai jebkuru citu, interesantu tehniku. Veidojot T-krekla dizainu, iespējams izmantot KP6 un ''Citadeles'' logo, bet kā galvenajam dizaina elementam jābūt Kristapam Porziņģim. Autors var izdomāt saukli, kā arī ietvert interesantus vārdus, veidojot dizainu. Darbam jābūt oriģinālam un nedrīkst izmantot autortiesībām aizsargātus dizaina elementus.

Žūrijas komisija bankas ''Citadele'' pārstāvju sastāvā vērtēs darbus pēc vienādiem un vienlīdz svarīgiem kritērijiem, neizdalot atsevišķās kategorijās. Žūrija uzmanību pievērsīs tam, kāda ir dizaina atbilstība tēmai, dizaina mākslinieciskā kvalitāte, estētika, atbilstība tendencēm un aktualitāte. 1. novembrī 10 labākie, žūrijas pārstāvju izvēlētie darbi tiks nodoti portāla ''Tvnet.lv'' lasītāju balsojumam, kur dizains ar visvairāk balsojumiem iegūs Simpātiju naudas balvu – 350 eiro.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 9. novembrī bankas ''Citadele'' Facebook lapā un mājaslapā.

Konkursa darbus var iesūtīt elektroniskā formātā uz e-pastu: gribamkpkreklu@citadele.lv vai pa pastu uz adresi: Baltijas Komunikāciju centrs, Republikas laukums 3, Rīga, LV-1010.

Pievieno komentāru

Liepājā