Aicina piedalīties "Atvērtajā ideju telpā"

Biedrība E-LAB aicina pieteikties dalībai “Atvērtās ideju telpas” pasākumā, kas norisināsies 2013. gada 19. septembrī, plkst. 18.00, Kūrmājas prospekta 13 pagrabstāva telpās.

Interesenti tiek aicināti pieteikt dalību līdz 13. septembrim (ieskaitot), sūtot pieteikumu uz e-pastu: andris.vetra@gmail.com.

Pieteikumā norādiet:

1. Kā vēlaties piedalīties pasākumā (prezentēt projektu, organizēt diskusiju, demonstrēt savu filmu, veikt performanci vai kā citādi);
2. Prezentācijas/diskusijas/priekšnesuma/cits nosaukums;
3. Īss, kodolīgs apraksts prezentācijas gadījumā, kā arī nedaudz izsmeļošāks, piesakot dalību pasākuma trešajā daļā.

Atvērtā ideju telpa ir komunikācijas platforma dažādu jomu radoši domājošiem cilvēkiem. Lai arī pasākums primāri orientēts uz radošo jomu (māksla, dizains, mūzika, radošās industrijas u.c.) pārstāvjiem, mēs ticam, ka radošs var būt jebkurš, tāpēc ikviens interesents ir aicināts piedalīties ar savām idejām. Atvērtās ideju telpas mērķis ir veicināt komunikāciju starp radoši domājošiem cilvēkiem, tādējādi sekmējot pieredzes apmaiņu, sadarbības tīklu veidošanos, kā arī jaunu ideju rašanos.

Atvērtā ideju telpa sastāv no divām līdz trim daļām. Pirmajā daļā notiek ideju, topošo, kā arī realizēto projektu prezentācijas, otrajā daļā ar apjomīgāku prezentāciju piedalās pasākumam īpaši pieaicināts viesis. Trešā daļa ir mainīga – tā var būt lekcija vai diskusija, garāku radošo veikumu demonstrācija, priekšnesums vai kāda cita radoša izpausme.

Atvērtās ideju telpas mērķauditorija ir radošo jomu speciālisti un aktīvisti, taču, kā jau liecina nosaukums, šis pasākums ir atvērts jebkuram interesentam. Tiek gaidīts ikviens, kas vēlas pastāstīt par savu radošo ideju vai jau realizētu projektu.

Atvērtā ideju telpa norisinās vidēji reizi divos mēnešos.

Pasākumi vērojami arī interneta tiešsaistē adresē http://mplab.lv/live/.>

Papildus informācija: andris.vetra (et) gmail.com.

Pievieno komentāru

Liepājā