Aicina novērtēt Liepājas teātra 108. sezonas jauniestudējumus

Liepājas Kultūras pārvalde aicina skatītājus novērtēt Liepājas teātra sezonas veikumu, nosakot veiksmīgāko un labāko aizvadītās sezonas izrādi, labāko aktieri un aktrisi gan pirmā, gan otrā plāna lomās.

Liepājas teātra izrāžu cienītājiem iespējams savu viedokli izteikt gan interneta balsojumā http://liepajaskultura.lv/balsosana/ gan, aizpildot anketas, kas pieejamas teātrī, TC Ostmala teātra kasē un Liepājas Latviešu biedrības nama foajē.

Lai vērtējums būtu objektīvāks, būs arī teātra ekspertu balsojums, kur savu vērtējumu sniegs pieci Latvijas teātra kritiķi. 50% rezultāta noteiks ekspertu vērtējums, bet 50% – skatītāju balsojums. Balsot var līdz 10. jūnijam, bet rezultātu paziņošana notiks 13. jūnijā Liepājas teātrī pēc šīs sezonas pēdējās, Sergeja Zemļanska iestudētās, izrādes „Indulis un Ārija”.

Atgādinām, ka par skatītāju visaugstāk novērtēto jauniestudējumu pagājušajā sezonā kļuva Lauras Grozas-Ķiberes režisētais muzikālais dzīvesstāsts „Piafa”. Par labāko aktrisi skatītāji atzinuši Agnesi Jēkabsoni (Piafa izrādē “Piafa”; Tesa izrādē “Dekamerons SPA stilā”), par labāko aktieri – Egonu Dombrovski (Andreass Kraglers izrādē „Sasodītais sarkanais mēness”, Iljuins izrādē “Pieci vakari” un Niks Keravejs izrādē “Lielais Getsbijs”), par labāko aktrisi otrā plāna lomā tika atzīta Everita Pjata (Marlēna, Madeleina izrādē „Piafa”, Mirusī māmiņa izrādē „Sprīdītis”; Žanete izrādē „Boeing, Boeing”; Elīza izrādē „Dekamerons SPA stilā”, Ketrīna izrādē “Lielais Getsbijs”). Bet par labāko aktieri otrā plāna lomā atzina Rolands Beķeris (Jukums izrādē „Minhauzena precības”, Oto un Ulbrehts izrādē „Pavasara atmoda”; Taksists un Dakteris izrādē „Dekamerons SPA stilā”; Šoferis izrādē „Lielais Getsbijs”).

Pievieno komentāru

Liepājā