Aicina māksliniekus piedalīties labdarības izsolē

19. decembrī Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars”, norisināsies labdarības gleznu izsole, kurā savāktie naudas līdzekļi tiks ziedoti biedrības “Dižvanagi” rehabilitācijas programmai smagi slimiem bērniem. Labdarības izsolē savu dalību jau pieteikuši tādi mākslinieki kā Džemma Skulme, Elita Patmalniece, Igo, “Mākslai vajag telpu”, “Pop Up” galerija, kā arī jaunie “StartUpArt” un Liepājas mākslinieki, kuri tic, ka individuālas rehabilitācijas metodes un kvalitatīva aprūpe veicinās bērnu veselības stāvokļa uzlabošanos un integrāciju sabiedrībā, informē komunikācijas vadītāja Dita Dzene.

Lai kaut ko mainītu vai kādam palīdzētu, reizēm nepieciešams tikai viens solis, lai panāktu pretī un atbalstītu šos bērnus neatlaidīgajā ikdienas cīņā ar smagajām diagnozēm, tādēļ aicinām pievienoties arī citus māksliniekus, iesaistoties labdarības izsolē ar kādu no saviem mākslas darbiem. Tā ir iespēja sniegt ieguldījumu bērnu rehabilitācijas programmas attīstībā – paliatīvajā aprūpē, kanisterapijā, integrējošas dienas nometnēs u.c., kā arī veicināt sabiedrības izpratni.

Tuvākā nākotnē biedrība “Dižvanagi” plāno izveidot rehabilitācijas centru, kas darbosies Liepājā, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu un profesionālu pakalpojumu kopumu ne tikai Latvijā, bet arī Austrumeiropā.

Izsolē būs iespējams iegādāties “Mākslai vajag telpu” piesaistīto mākslinieku darbus, kā Kristīnes Kivtkas, kuras darbi ir iekļauti MarteLive biennālē, Janas Nesterovičas, Ilonas Abilevas, Dārtas Leiškalnes, tāpat arī Liepājas mākslinieču Edītes Bernatovičas, Ivonnas Kalitas un “StartUpArt” mākslinieku gleznas.

Lai pieteiktos dalībai, sazinieties ar labdarības izsoles organizētājiem, sūtot e-pastu uz dita@addc.lv, savukārt plašāka informācija par biedrību pieejama mājaslapā: www.dizvanagi.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā