Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina jauniešus pieteikties bezmaksas semināriem IT prasmju pilnveidei

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar "Microsoft Latvia", Bibliotēku tīklu, Labklājības ministriju un reģionu jauniešu organizācijām ir uzsākusi projektu ar mērķi palielināt jauniešu konkurētspēju Latvijas darba tirgū.

Kurzemē, Zemgalē un Latgalē, kur ir salīdzinoši augstāks bezdarba līmenis, notiks bezmaksas semināri jauniešiem vecumā no 16 līdz 24 gadiem, kas palīdzēs apgūt, izprast un pielietot IT prasmes savas tālākās karjeras plānošanā.

Projekta laikā tiks apmācīti 200 jaunieši, un katrs no viņiem nodos šīs zināšanas tālāk vēl pieciem vienaudžiem. Tādā veidā plānots izglītot vēl 1000 jauniešu Latvijā. Kopumā projekta laikā notiks 10 semināru.

Seminārus Liepājā organizē biedrība "Apmācību projekti". Interesenti var pieteikties, rakstot uz e-pastu: kristine.kalinauska@gmail.com vai zvanot pa  tālruni 63481283.

Informācija par projektu ir pieejama mājaslapā www.eprasmes.lv , un dalībnieki var aizpildīt anketu un reģistrēties tiešsaistē.

Pievieno komentāru

Liepājā