Aicina izvirzīt Liepājas veselības aprūpes speciālistus ''Gada balvai medicīnā''

Šogad jau sesto reizi Latvijā tiks pasniegta ''Gada balva medicīnā'', ar ko tiks godināti mediķi par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, par darbu, kuru raksturo pasākumam izvēlētais moto ''Dodot gaismu, sadegu''. Veselības aprūpes speciālistus balvai izvirzīt un balsot var līdz 15. janvārim, informē Liepājas dome.

Ārstu biedrība aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju izvirzīt un nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu.

Nobalsot var mājaslapās www.arstubiedriba.lv un www.arsts.lv. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi. Izvirzīt veselības aprūpes speciālistus un balsot varat līdz 2017. gada 15. janvārim.

Lai atbalstītu un godinātu speciālistus, 2008. gadā tika uzsākta tradīcija ''Gada balvas medicīnā'' pasniegšana. Toreiz kopumā tika saņemti 2870 pieteikumi balvai – 390 vēstules un 2480 elektroniski pieteikumi. Katru gada šī balva kļuva arvien nozīmīgāka un pazīstamāka. Cilvēki sūtīja savus pieteikumus pat no ārzemēm, vēloties godināt speciālistus, kas viņiem palīdzējuši izveseļoties.

Papildus informācija par balsošanu un ''Gada balvu medicīnā'': Latvijas Ārstu biedrība, Tālr. +371 67220661, E-pasts: lab@arstubiedriba.lv, www.arstubiedriba.lv .

Pievieno komentāru

Liepājā