Aicina izmantot peldvietas, kuras uzrauga Glābšanas dienests

Portāla lasītājs interesējas un norāda uz problēmu, ka Liepājas pludmalē neapzinīgi peldētāji ūdenī atrodas bīstami tuvu zonai, kas ir kaitotājiem paredzēta teritorija.

"Vai kaut kas tiek un tiks darīts, lai kaut kādā veidā atpūtniekiem Liepājas pludmalē paskaidrotu, ka nevar doties jūrā tajā vietā, kas ir kaitotāju zona? Cik tur trūkst līdz nelaimei. Šādas situācijas novēroju regulāri. Rodas ļoti bīstamas situācijas. Glābēji uz vietas jau saka, ka aizrādot neapzinīgajiem peldētājiem, īpaši bērniem, bet lielā mērā esot bezspēcīgi. Vai Pašvaldības policija domās, kā šo situāciju atrisināt pirms notiek kāda nelaime?", jautā portāla apmeklētājs.

Kā skaidro Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš: "Mēs nevaram aizliegt cilvēkiem peldēties kaitotāju zonā, jo peldēties tur drīkst, bet uz savu atbildību, jo Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Glābšanas dienesta pārraudzībā ir tikai peldvietas. Protams, ja ir nepieciešama palīdzība citur, mēs to sniedzam. Mēs aicinām cilvēkus labāk izmantot peldvietas, kuras uzrauga Glābšanas dienests."

 

Pievieno komentāru

Liepājā