Aicina balsot par Goda un Gada liepājniekiem

Liepājas Apbalvojumu konsultatīvā padome izvērtējusi liepājnieku ieteikumus Goda un Gada liepājnieka tituliem, izraugoties Gada liepājnieku TOP 15 un Goda liepājnieka titula ieguvēju.

Pavisam saņemtas 208 ieteikuma anketas par 50 Gada un 11 Goda liepājniekiem, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.
  
Liepājnieku iesniegtās Goda un Gada liepājnieku anketas, atbilstoši konkursa nolikumam, izvērtēja šogad atjaunotā apbalvojumu konsultatīvā padome, kurā darbojas 15 pilsētas sabiedrības dažādu nozaru pārstāvji, no kuriem liela daļa bijuši Goda un Gada liepājnieku godā. Galvenais kritērijs bija tas, cik nozīmīgs, pamanāms un sabiedrības novērtēts bijis konkrētā kandidāta veikums pilsētas labā 2014. gadā. Padome, vairākās kārtās balsojot,  izraudzījās Gada Liepājnieku "Top 15".

Savukārt "Populārākā Gada liepājnieka 2014" noskaidrošana uzticēta visiem pilsētas iedzīvotājiem - katram ir iespēja no 23. februāra līdz 2. marta vakaram Liepājas Domes mājas lapā vai rakstiskajās anketās izteikt savas simpātijas 15 Liepājas Gada cilvēkiem un nobalsot par viņaprāt populārāko.

Balsot iespējams elektroniski pašvaldības mājas lapā šeit vai rakstiski aizpildot balsošanas anketu Domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā. No vienas interneta pieslēguma adreses iespējams nobalsot vienu reizi dienā.

Visus 15 Gada liepājniekus un Goda liepājnieku tradicionāli sveiks 18. martā, Liepājas dzimšanas 390. dzimšanas dienā Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

APBALVOJUMA KONSULTATĪVĀS PADOMES IZVIRZĪTAIS GADA LIEPĀJNIEKU 2014 TOP 15:
Ilze BALODE, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora "Laiks" dibinātāja un diriģente, Em.Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas skolotāja, zēnu kora diriģente – par iegūto sudraba medaļu 8.Pasaules koru olimpiādes Čempionu konkursā jaukto koru kategorijā.
Nora BRŪDERE, Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" vadītāja – par ieguldījumu dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" darbības uzsākšanā un aktivitātēm, rosinot sabiedrībā atbildību par dzīvniekiem. 
Māris DUKA, remontstrādnieks Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē "Pasaciņa" – par iniciatīvu un personīgo ieguldījumu, veidojot mājīgu, sakārtotu un gaumīgu vidi bērnudārzā "Pasaciņa".
Vita IESALNIECE, Dzīvokļu ĪB "Vītolu 6" valdes priekšsēdētāja – par neatlaidīgu darbu, sakārtojot namu Vītolu ielā 6/10 un iegūstot 1. vietu konkursā "Latvijas energoefektīvākā daudzdzīvokļu māja 2014".
Tatjana JAREMČUKA, biedrības "Liepājas Modes un Mākslas Studija" valdes priekšsēdētāja – par Liepājas modes svētku organizēšanu 2014.gadā.
Zigurds KIRHNERS, SIA "Firma UPTK" valdes loceklis – par bērnudārza "Pienenīte" un Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas renovācijas darbu sekmīgu organizēšanu un vadīšanu. 
Atvars LAKSTĪGALA, VSIA Liepājas Simfoniskais orķestris galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs – par nomināciju Lielajai Mūzikas balvai ar Ludviga van Bēthovena Trešās simfonijas atskaņojumu Vidzemes koncertzālē "Cēsis".
Herberts LAUKŠTEINS, SIA "Liepājas teātris" valdes loceklis – par Liepājas teātra izcilajiem sasniegumiem "Spēlmaņu nakts" nominācijās 2014.gadā.
Dzintra LITAVNIECE, SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" Kurzemes Uroloģijas centra vadītāja, uroloģe – ķīmijterapeite – par Kurzemes Uroloģijas centra izveidi Liepājas Reģionālajā slimnīcā.
Jānis PREISS, vindsērfinga sportists – par augstiem sasniegumiem vindsērfingā 2014. gadā -  1. vietu Eiropas kausa kopvērtējumā, 1. vietu pasaules čempionātā vecumā virs 35 gadiem un Liepājas vārda popularizēšanu pasaulē.
Ilze Elizabete RASA, radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" vadītāja – par radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" izveidi un tās aktīvu darbību 2014. gadā.
Ilze VALCE, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauniešu kora "INTIS" dibinātāja un diriģente, Liepājas Universitātes sieviešu kora "Atbalss" diriģente – par iegūto sudraba medaļu 8.Pasaules koru olimpiādes Čempionu konkursā jaukto koru kategorijā un garīgās mūzikas kategorijā.
Pēteris VALDMANIS, SIA "LDC Datortehnika" direktors, vieglatlēts – par iegūto Pasaules čempiona titulu augstlēkšanā Pasaules čempionātā senioriem Budapeštā. 
Māris VERPAKOVSKIS, futbola kluba "Liepāja" prezidents – par uzņēmību, atjaunojot un vadot futbola klubu "Liepāja”.
Andris VĒTRA,
mākslinieks un Liepājas teātra video mākslinieks – par aktīvu un radošu  darbu, veidojot projekcijas un video materiālus Liepājas teātra izrādēm un Liepājai nozīmīgiem  pasākumiem.


Pievieno komentāru

Liepājā