Aicina apspriest „Rožu galerijas” būvniecības ieceri 1

Būvvalde pieņēmusi lēmumu līdz 20. novembrim pagarināt tirdzniecības un atpūtas centra „Rožu galerija” būvniecības ieceres sabiedrisko apspriešanu, informē pilsētas galvenā arhitekte Iveta Ansone.

Iedzīvotāji uz ieceres prezentācijas atkārtotu pasākumu viesnīcas „Līva” konferenču zālē aicināti ceturtdien, 13. novembrī, pulksten 17.30.

Būvniecības ieceres sabiedriskās apspriešanas termiņš ir pagarināt tāpēc, ka 13. oktobrī notika šīs ieceres prezentācijas galvenais pasākums, taču par to pilsētas sabiedrība netika informēta. Pasūtītāja izgatavotajos sabiedriskās apspriešanas materiālos līdz sapulces dienai bija minēts cits datums – 13. novembris.

Pagarinot ieceres sabiedriskās apspriešanas laiku un nosakot otras prezentācijas sapulces laiku, pilsētas iedzīvotājiem, kas to vēlas, ir dota papildu iespēja iepazīties ar pilsētas centrā esošas teritorijas apbūves plāniem, kā arī izteikties par tiem.

Materiāli par centru „Rožu galerija”, kuru iecerēts uzbūvēt laukumā blakus viesnīcai „Līva” un Latviešu biedrības namam, ikvienam interesentam ir pieejami pilsētas Domes ēkas vestibilā, kā arī tirdzniecības nama „Kurzeme” informācijas centrā.

Liepājas pilsētas Domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls vēstī, ka iedzīvotāju atsauksmes var iesniegt gan Būvvaldē, gan TN „Kurzeme” informācijas centrā.

„Rožu galerija” iecerēta kā daudzfukcionāls, vairākstāvu centrs. Tā pazemes stāvā būšot vietas 224 automašīnām. Plānots, ka pirmajā stāvā pārtikas un citi veikali, kā arī biroju telpas, otrajā stāvā būs gan veikali, gan kafejnīca, bet trešajā – izstāžu zāles un veikali, savukārt ceturtajā – ēdināšanas zona, plašas terases un teritorija, kur rotaļāties bērniem. Būšot arī sausā ledus slidotava.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

pingvīnu draugs

Jē, jē! Inga atkal ir darbā...Jē, jē!:)

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 18:59

Liepājā