Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina apmeklēt izstādi "Ražots Liepājā"

Nedēļas nogalē, 6. un 7. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā notiks izstāde „Ražots Liepājā”. Divās izstādes dienās ikviens interesents varēs iepazīties ar vairāk kā 190 Liepājas un tuvāko novadu uzņēmējiem, novērtēt to ražojumus un sniegtos pakalpojumus, kā arī piedalīties semināros, konsultācijās un vēl daudzās citās aktivitātēs. Ieeja izstādē būs bez maksas, informē Liepājas dome.

Izstāde „Ražots Liepājā” Liepājas Olimpiskajā centrā (LOC) tiks atklāta piektdien, 6. martā, plkst. 10.00 un būs atvērta līdz plkst. 19.00. Savukārt sestdien, 7. martā, izstāde būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 17.00. Aicināts ikviens interesents!

Lai izstādi būtu interesanti apmeklēt gan kopā ar ģimeni, gan ar draugiem, organizatori un dalībnieki ir īpaši padomājuši par dažādām aktivitātēm. Izstādes apmeklētāji varēs iejusties arboristu jeb kokkopju darba ikdienā, rāpjoties pa speciāli izvilktām un nostiprinātām virvēm, apskatīt un izbraukt ar elektrodivriteni, klātienē vērot, kā ar 3D printeri tiek veidoti dažādi priekšmeti un kā arī būt par lieciniekiem un līdzdarboties vēl daudzos citos izstādes dalībnieku sagatavotos pārsteigumos. Tāpat izstādes apmeklētājus ik apaļu stundu uz lielās skatuves priecēs kāds muzikāls priekšnesums un uzņēmēju paraugdemonstrējumi, kā arī frizieru un modes defilē šovs. Savukārt pie Liepājas Olimpiskā centra galvenās ieejas apmeklētāji varēs iepazīties ar jauno maršruta mikroautobusu, kas Liepājas ielās redzams kopš 1. marta, kā arī aplūkot jaunas automašīnas, kas tiek tirgotas Liepājā.

Īpaši domājot par bērniem un jauniešiem, sestdien, 7. martā, no plkst. 11.00 līdz 16.00 LOC Tango zāle pārvērtīsies par Brīnumzemi. Brīnumzemē jaunākie izstādes apmeklētāji varēs līdzdarboties dažādās radošās aktivitātēs, kas saistītas ar mākslu, mūziku un rokdarbiem. Liepājas uzņēmumi, mūziķi un mākslinieku apvienības sniegs iespēju iepazīt un izmēģināt dažādus mūzikas instrumentus, no ierastiem un ne tik ierastiem materiāliem gatavot lellītes, veidot frizūras, modelēt balonus un apgleznot seju. Meitenes varēs pārģērbties dažādos tēlos, veidot frizūras, kā arī fotografēties, savukārt zēni varēs no finiera izgatavot ģerboņus un apdarināt pakavus. Pašiem mazākajiem izstādes apmeklētājiem būs pieejami krāsaini bumbu baseini.

Paralēli radošajām aktivitātēm 7. martā no plkst. 11.00 LOC Tango zālē ikvienu klātesošo priecēs Liepājas Bērnu un jaunatnes centra audzēkņu koncerts ar dziesmām, teātra izrādēm un dažāda veida dejām (tautiskajām, hip-hopu, mūsdienu un aerobikas dejām).

„Šogad vērojama īpaši liela uzņēmēju atsaucība dalībai izstādē „Ražots Liepājā”. Izstādē piedalīsies rekordliels uzņēmēju skaits – 124 ražotāji un 68 pakalpojumu sniedzēji no Liepājas un no tuvākajiem novadiem – Grobiņas, Aizputes, Priekules, Durbes, Vaiņodes, Nīcas un Pāvilostas. Aicinu ikvienu interesentu apmeklēt izstādi, kurā varēs iepazīties ar visdažādāko nozaru uzņēmējiem un inovatīviem, vēl neredzētiem produktiem un pakalpojumiem, gan arī vairāk iepazīt jau zināmus ražotājus un pakalpojumu sniedzējus,” izstādi „Ražots Liepājā” aicina apmeklēt Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Kā jau iepriekš tika informēts, līdztekus izstādei un radošajām aktivitātēm notiks semināri, paneļdiskusijas un konsultācijas uzņēmējiem un citiem interesentiem. Ar plašāku semināru un diskusiju programmu var iepazīties mājaslapā www.razotsliepaja.lv.

Izstādi „Ražots Liepājā” organizē Liepājas pilsētas pašvaldība. Izstādi atbalsta Liepājas Speciālā ekonomiskā zona, Liepājas osta, Liepājas Olimpiskais centrs, Liepājas Bērnu un jauniešu centrs un Kurzemes Biznesa inkubators.

Pirmo reizi Liepājas pilsētas pašvaldība izstādi „Ražots Liepājā” organizēja 2011. gadā un toreiz tajā piedalījās aptuveni 90 uzņēmumu. Izstāde notiek ik pēc diviem gadiem un tās mērķis ir parādīt gan liepājniekiem, gan pilsētas viesiem, cik dažāda un daudzpusīga ir ražošana Liepājā un tuvējā apkārtnē.


Pievieno komentāru

Liepājā