Advokatūras dienas laikā aicina Kurzemes iedzīvotājus izmantot bezmaksas juridiskās konsultācijas

Turpinot iesākto tradīciju, par godu Advokatūras dienai advokātu biroji, individuāli praktizējoši advokāti un viņu palīgi visā Latvijā sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas.

Šogad bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 20 zvērinātu advokātu biroji un vairāk nekā simts zvērināti advokāti un viņu palīgi visā Latvijā. Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi iepriekšējos gados, arī šogad bezmaksas konsultācijas būs pieejamas visas nedēļas garumā – no 11. līdz 15. martam.

Bezmaksas konsultācijas Kurzemes reģionā sniegs zvērināti advokāti Ventspilī un Liepājā. Lai izmantotu bezmaksas juridiskās konsultācijas, interesenti tiek lūgti ar zvērinātu advokātu sazināties individuāli, lai vienotos par konsultācijas laiku un tiesību jomu, kurā konsultācija nepieciešama.

Pilnais saraksts un advokātu kontaktinformācija un konsultāciju jomas pieejamas Latvijas Zvērinātu Advokātu padomes (ZAP) mājaslapā www.advokatura.lv, sadaļā Konsultācijas 11.-15. martā.

Bezmaksas juridiskās palīdzības ietvaros iedzīvotājiem būs pieejamas juridiskās konsultācijas civiltiesību (ģimenes tiesību, mantojuma tiesību, saistību tiesību), īres tiesību, apdrošināšanas tiesību, darba tiesību, komerctiesību, maksātnespējas procesa, administratīvo tiesību, krimināltiesību, konkurences tiesību, konstitucionālo tiesību, nodokļu un finanšu tiesību, intelektuālā īpašuma aizsardzības, nekustamā īpašuma un citos jautājumos.

Pievieno komentāru

Liepājā