Administrators Velmers tiesā iesniedzis 51 pieteikumu par pārmaksātas naudas piedziņu no "Liepājas metalurga" darbiniekiem 1

Maksātnespējīgās AS "Liepājas metalurgs" maksātnespējas administrators Haralds Velemers vērsies Liepājas tiesā ar 51 pieteikumu par pārmaksātās naudas piedziņu no bijušajiem uzņēmuma darbiniekiem, aģentūru LETA informēja Liepājas tiesas tiesneša palīdze Inta Kurpa.

Velmers tiesā vērsies ar prasībām par parāda piedziņu no personām, kurām kļūdas pēc izmaksāta lielāka naudas summa, kas pēc tam nav atdota.

Pavisam Liepājas tiesā iesniegts 51 šāds pieteikums, tostarp 22 no šīm lietām jau ir noteikti izskatīšanas datumi, piecas lietas ir izbeigtas, bet pārējām izskatīšanas datumi vēl nav zināmi.

Liepājas tiesā nesniedza sīkāku informāciju par prasību apmēru.

"Liepājas metalurgu" par maksātnespējīgu atzina 2013.gada 12.novembrī. Ukrainas holdinga kompānija "KVV Group" 2014.gada 2.oktobrī parakstīja pirkuma līgumu ar Latvijas valsti par maksātnespējīgā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" iegādi, piedāvājot par to maksāt 107 miljonus eiro. Līdz darbības apturēšanai 2013.gadā tas bija viens no lielākajiem rūpniecības uzņēmumiem Baltijā un eksportētājiem Latvijā, veidojot aptuveni 0,7-1% no Latvijas iekšzemes kopprodukta.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Martens

Darbs nav izdarits,Valsts ir zaudetajos,naks cits likvidators un atkal nesameriga samaksa ? Kauna nemaz nav,otra rudaa lapsa?

pirms 5 gadiem, 2016.01.11 14:45

Liepājā