"ABLV Bank" dāvina Liepājas Universitātei dzīvokli

Martā ABLV Bank, AS parakstīja līgumu ar Liepājas Universitāti par nekustamā īpašuma (dzīvokļa) dāvinājumu universitātei. Dāvinājuma līgumu parakstīja bankas īpašumu pārvaldnieka Pillar Management, SIA izpilddirektore Ieva Valtere un Liepājas Universitātes rektors profesors Jānis Rimšāns.

Lēmums par dzīvokļa Liepājā, Uliha ielā, dāvināšanas iespēju tika pieņemts, jo ABLV Bank, AS pamatdarbības mērķis nav īpašumu apsaimniekošana. "Mēs esam gandarīti, ka mūsu dāvinājuma aicinājumam atsaucās tieši Liepājas Universitāte, kurai ir konkrēts mērķis šī dzīvokļa izmantošanai un tas ļaus tai pilnveidot studiju kvalitāti. Mūsu mērķa reģions ir Rīga un tās apkārtne, tādēļ gadījumos, kad mūsu īpašumā nonāks dzīvokļi citās Latvijas pilsētās, mēs izskatīsim iespēju arī par šo īpašumu dāvināšanu pašvaldībām, kuras varēs tos izmantot pēc saviem ieskatiem un vajadzībām," pastāstīja Pillar Management izpilddirektore Ieva Valtere.

Savukārt Liepājas Universitātes vadība uzsver, ka laikā, kad Latvijas augstskolas, arī Liepājas Universitāte, studijām un pētniecībai arvien vairāk piesaista viespasniedzējus un pētniekus ne tikai no Latvijas universitātēm, bet arī no ārzemēm, viņu pienācīgu sadzīves un darba apstākļu nodrošināšana kļūst arvien aktuālāka. Dāvinātais dzīvoklis tiks izmantots šādiem nolūkiem.

Pillar Holding Company, KS, pieder lielākajai Latvijas privātbankai – ABLV Bank, AS, un apvieno ABLV grupas uzņēmumus, kuru darbības virziens ir nekustamo īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana un tirdzniecība. Pillar pieder viens no lielākajiem nekustamā īpašuma portfeļiem Latvijā: daudzdzīvokļu nami, atsevišķi dzīvokļi, privātmājas, zeme un komercobjekti. Uzņēmums līdz šim īpašumu rekonstrukcijās kopumā ieguldījis 12,4 miljonus eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā