8. un 25. maršruta autobusos gaidāmas izmaiņas

Iestājoties aukstākam laikam, no 1. novembra 8. maršrutā kustības saraksts pielāgots ziemas laikam, savukārt reisi 25. maršrutā no pirmdienas, 4. novembra, tiks veikti līdz Klaipēdas ielai.

No 1. novembra līdz jaunajai dārzu darbu sezonai 8. maršrutā katrā virzienā tiks veikti divi reisi dienā:

Darbdienās:

No pieturas:

„Līva”            9:00, 15:00
d/b „Šķēde”    9:45, 15:45

Sestdienās, svētdienās:

„Līva”        9:45, 15:50
d/b „Šķēde” 10:30, 16:35
 
No pirmdienas, 4. novembra, izmaiņas gaidāmas arī 25. maršrutā, turpmāk reisi tiks veikti līdz pieturvietai „Klaipēdas iela” (iepretim tirdzniecības centram „Baata”). Lēmums pieņemts, balstoties uz veiktajiem pasažieru plūsmas mērījumiem 25. maršrutā. Lai nokļūtu līdz Dienvidu kapiem, 25. maršrutu izmantoja ļoti neliels pasažieru skaits, visbiežāk 25. maršruta autobuss līdz galapunktam brauca tukšs. Pēc izmaiņu ieviešanas, pasažieru plūsmas mērījumi tiks veikti atkārtoti. Līdz Dienvidu kapiem iedzīvotāji var nokļūt, izmantojot arī 10A un 11A maršruta autobusus. Atgādinām, ka 25. maršruts ir eksperimentāls un vēl nav iekļauts maršrutu tīklā.

Kustības saraksti ar izmaiņām būs pieejami arī mājas lapā www.liepajastransports.lv sadaļā kustības saraksti. Iedzīvotāji kustības sarakstus bez maksas var saņemt tirdzniecības vietās visā Liepājā un Grobiņā, kā arī aģentūrā „Liepājas sabiedriskais transports” Jūrmalas ielā 23.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”

Pievieno komentāru

Liepājā