8. un 12. maršruta autobusi kursēs pēc ziemas grafika

No otrdienas, 1. oktobra, Liepājas sabiedriskā transporta 8. (Līva – Šķēde) un 12. (Pulkveža Brieža iela - Slimnīca) maršruta autobusi kursēs pēc ziemas kustību sarakstiem.

"Katru gadu, iestājoties rudens un ziemas sezonai, 12. maršruta autobusi kursēs līdz Liepājas Reģionālajai slimnīcai, nevis līdz pilsētas robežai. Līdz pilsētas robežai no Pulkveža Brieža ielas ziemas kustības sarakstā tiks saglabāts viens rīta reiss – pulksten 7.25, savukārt pulksten 7.45 no pilsētas robežas līdz Pulkveža Brieža ielai. Ierastie autobusu kursēšanas laiki no Liepājas Reģionālās slimnīcas un Pulkveža Brieža ielas netiek mainīti," informē Liepājas pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" direktors Gints Lūsis.

Ņemot vērā dārza darba sezonas noslēgumu, no 1. oktobra būs izmaiņas arī 8. maršruta kustību sarakstos. Bet no 1. novembra šajā maršrutā, līdz jaunajai dārzu darbu sezonai. tiks veikti divi reisi dienā.

Aģentūra atgādina, ka Visas izmaiņas ir ietvertas jaunajos kustības sarakstos, kas pieejami tirdzniecības vietās visā Liepājā un Grobiņā, kā arī aģentūrā, Jūrmalas ielā 23.

Saraksti ar izmaiņām no 1. oktobra būs pieejami šeit.

Pievieno komentāru

Liepājā