22. un 23. decembrī Rožu laukumā notiks Ziemassvētku tirdziņš

Tverot skaisto Ziemassvētku brīnumu sajūtu, visi liepājnieki tiek aicināti uz gadskārtējo Ziemassvētku tirdziņu Rožu laukumā 22. un 23. decembrī no pulksten 10- 16, kā informē rīkotāji.

Tirdziņā varēs iegādāties eglīšu rotājumus uz lapiņu virtenes, atrast oriģinālas svētku dāvanas, ko palikt zem eglītes, kā arī izvēlēties skaistas rotas un aksesuārus, lai svētkos sapostos. Lai sarūpētu bagātīgu un gardu svētku mielastu, tiks piedāvāti arī dažnedažādi vietējie pārtikas produkti.

Pati Liepājas sirds – Rožu laukums dažas dienas pirms svētkiem būs īstā vieta, kur sajust pirmssvētku rosību. Tirgotāji būs ieradušies no visas Kurzemes, kā arī Rīgas un pat Alūksnes. Par tirdziņa organizēšanu rūpējas biedrība ''ETNO Liepāja''.

No gardumiem tirdziņā būs pieejamas piparkūkas, mājas kūkas, un citi saldumi. Jau tradicionāli būs iespēja iegādāties Skrīveru saldumus. Būs medus, kā arī sukādes un sīrupi no dabīgajām Latvijas ogām un augļiem.

No sātīgākiem ēdieniem tirgotāji piedāvās zirņus, mājas sierus, kūpinātas zivis, cūkas šņukuru, mājas desas un citus gaļas produktus. Būs arī dabīgās garšvielas, ar kurām svētku mielastu padarīt vēl baudāmāku. Šajā reizē mājas vīni būs no Kuldīgas un Talsu vīna darītavām. Savukārt, karstvīnu varēs gan baudīt uz vietas, gan arī iegādāties līdzi ņemšanai.

Tirdziņš neizpaliks bez amatnieku izstrādājumiem, kas noderēs par jaukām dāvanām, ar ko iepriecināt savus mīļos. Amatnieku darinājumi būs piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tirdziņā varēs atrast rotas, mākslas darbus, izšūtus dvielīšus ar personificētiem uzrakstiem, izstrādājumus ar tautiskajiem rakstiem, kā arī daudz ko citu.

Pievieno komentāru

Liepājā