Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

200. jahta sezonā pamet ostu

Šodien Liepājas Jahtu ostu pameta skaista divmastu jahta no Gdaņskas, Polijā. Uz "General Zaruski" klāja bija ap 10 jauniešu, kuri kapteiņa Jerži Jaščuka vadībā mācījās burāt. Šī bija 200. jahta, kas pameta Liepājas ostu šajā sezonā.

Zviedri Oskars Himnelius kopā ar tēvu Magnusu ieradušies Liepājā uz vairākām dienām, atšķirībā no poļu jauniešiem, kuri te pavadīja tikai nepilnu diennakti. Nelielā jakta “Linjett 32” Liepājā stāvēs līdz piektdienai. “Mans tēvs tagad mastā nostiprina troses, bet vēlāk plānojam ekskursiju pa Liepāju. Ceram apmeklēt arī kādu ballīti, redzat tur tajā klubā. Vai tur daudz cilvēku vakaros,” taujā Oskars Himnelius.

Liepājas jahtu centrs pastāv jau astoto gadu un ik gadu jahtu pieplūdums Liepājas ostā palielinās. Šogad centra vadītājs Kārlis Kints cer uz rekordskaitli – 400 jahtu. Līdz šim jau paviesojušās 200, bet vēl aktīvā kuģošanas sezona tikai sākusies. “Vairumā iebrauc tūristi, bet ir arī jahtas, kuru īpašnieki ierodas biznesa braucienos,” saka K.Kints. Ja uzņemamo jahtu skaits pieaugs osta būs jāpaplašina.

Pievieno komentāru

Liepājā