17. un 18.novembrī gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Piektdien, 18.novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienas svinīgais pasākums Liepājā notiks Kārļa Zāles laukumā. Gatavojoties svētku pasākuma norisei, pilsētā divas dienas tiks noteikti ceļu satiksmes ierobežojumi.

17. novembrī no pulksten 6 būs aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana K.Zāles laukumā posmā no Lielās ielas līdz iebrauktuvei tirdzniecības nama ''Ostmala'' pazemes autostāvvietā. Pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

Savukārt, no 17. novembra pulksten 16 līdz 18. novembra pulksten 23 K.Zāles laukums pilnībā tiks slēgts transportlīdzekļu satiksmei posmā no Lielās ielas līdz iebrauktuvei tirdzniecības nama ''Ostmala'' pazemes autostāvvietā. Arī pasažieru sabiedriskais transports (22. un 23. maršruta autobuss) šajā posmā nekursēs. Šajā laikā 22. un 23. maršruta autobusa reisi, kas atiet no Pētertirgus un no Atmodas bulvāra, tiks novirzīti pa Tramvaja tiltu, izlaižot pieturu ''K.Zāles laukums''. Satiksmes autobusu kustība tiks atjaunota naktī no 18. uz 19. novembri. Visi pārējie satiksmes autobusi kursēs pēc brīvdienu grafika un ierastajos maršrutos.

Satiksme K.Zāles laukumā pilnībā tiks atjaunota 19. novembrī pulksten 1, kad tehniskie darbinieki beigs savu darbu.

Tostarp Liepājas Kultūras pārvalde aicina liepājniekus un Liepājas viesus ievērot īpašu piesardzību un stipru Dienvidu vēja brāzmu laikā izvairīties no salūta vērošanas Jaunajā ostmalā, lai pasargātu sevi no pirotehnikas izmešiem. Tāpat atgādinām, ka, ja vēja ātrums pārsniegs deviņus metrus sekundē, uguņošana drošības apsvērumu dēļ var tikt atcelta.

Pasākuma organizētāji atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina visus liepājniekus apmeklēt valsts svētku pasākumus, kā arī neaizmirst pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkano Latvijas karoga krāsas lentīti.

Liepājā 18. novembrī pulksten 17 tradicionāli notiks Latvijas jubilejas svinības, uz kurām aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis. Svētku koncerts un uguņošana notiks Kārļa Zāles laukumā.

Atzīmējot Latvijas Neatkarības proklamēšanas 98. gadadienu, 18. novembrī pulksten 17.00 Kārļa Zāles laukumā notiks svinīgs koncerts, kurā uzstāsies Ralfs Eilands, Ance Krauze, Liepājas teātra aktieri Everita Pjata, Agnese Jēkabsone, Viktors Ellers un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “INTIS”, diriģente Ilze Valce.
 
Koncerta apmeklētāji  varēs dziedāt līdzi tautā iemīļotām dziesmām un izdzīvot patriotiskas sajūtas ar Liepājas impresijām. Koncerta mākslinieciskais vadītājs Normunds Kalniņš, režisors – Valdis Pavlovskis. Koncerts noslēgsies ar Liepājas pilsētas domes vadības uzrunu un svētku kulmināciju – uguņošanu.
 
Ar plašāku valsts svētku pasākumu programmu var iepazīties www.liepajaskultura.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā