120 tūkstoši pārdotu biļešu ir baumas

Izplatījusies informācija, ka šogad uz pludmales festivālu "Tele 2 Baltic Beach Party 2008" pārdots aptuveni 120 tūkstoši biļešu. Ir pat dzirdēts, ka šis skaitlis sasniedzis 150 tūkstošus. Organizatori informē, ka šī informācija ir nepatiesa. Viņi pārtrauks biļešu tirdzniecību, ja pārdoto biļešu skaits sasniegs 70 tūkstošus.

Saistībā ar šās sezonas megapiedāvājumu izklaides jomā Latvijā, tiek prognozēts, ka šogad "Tele2 Baltic Beach Party” apmeklēs aptuveni 40 līdz 50 tūkstoši apmeklētāju, informē festivāla mediju centra pārstāvis Edgars Džiguns.

"Ja kāds stāsta, ka būs divreiz vairāk, tad tas kāds vienkārši izplata nepamatotas baumas,” skaidro viens no festivāla rīkotājiem Raivo Mediņš. Viņš norāda, ka pie cipara 70 tūkstoši biļešu tirdzniecība tiks pārtraukta, jo Liepāja un festivāls nav gatavs uzņemt lielāku skaitu apmeklētāju, galvenokārt, drošības apsvērumu dēļ. Viņaprāt, jau pērn 62 tūkstoši apmeklētāju bija izaicinājums pilsētai un festivālam.

Šobrīd joprojām biļetes tiek pārdotas. Līdz piektdienai tās visās "Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā – www.bilesuparadize.lv – var iegādāties par 20 latiem uz abām dienām, par 14 latiem uz katru dienu atsevišķi. Festivāla laikā biļetes maksās attiecīgi 24 un 16 latus. Bērniem, kuriem vēl nav 10 gadu, pilngadīgu personu pavadībā ieeja festivālā ir bez maksas.

"Tele 2 Baltic Beach Party 2008" Liepājas pludmalē sāksies piektdien pulksten 18 ar atklāšanas cermoniju un turpināsies sestdien.

Pievieno komentāru

Liepājā