11. novembra Lāpu gājiena laikā Liepājā būs satiksmes ierobežojumi

Pirmdien, 11. novembrī Liepājā Lāčplēša dienas lāpu gājiens virzīsies maršrutā Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka bulvāris – Ziemeļu kapi. Gājiena laikā iedzīvotājiem un autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informē Liepājas Kultūras pārvalde.

Pulksten 16:30 liepājnieki un viesi aicināti pulcēties Rožu laukumā un stāties kolonā, sākot no Liepājas reģiona tūrisma un informācijas biroja. Gājiena no pulksten 17:00 sāks savu kustību uz  Ziemeļu kapiem.

Pulksten 16:30 tiks ierobežota transporta līdzekļu kustība no viesnīcas „Līva” līdz Liepājas Latviešu biedrības namam un A.Pumpura ielā līdz iebrauktuvei stāvlaukumā pie Liepājas Latviešu biedrības nama. Satikme tiks atjaunota pēc Lāpu gājiena aiziešanas pulksten 17:15.

No pulksten 17:00 līdz 17:30 gājiena laikā būs satiksmes ierobežojumi maršrutā Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka bulvāris – Ziemeļu kapi.

No pulksten 17:30 līdz 18:00 piemiņas pasākuma laikā būs slēgta transportlīdzekļu kustība O.Kalpaka ielā posmā starp Flotes un Siļķu ielu. Sabiedriskais transports šajā laika posmā kursēs pa Krūmu ielu.

Pasākuma organizētāji atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina visus liepājniekus apmeklēt valsts svētku pasākumus!

Pievieno komentāru

Liepājā