1. jūnijā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija Liepājā rīkos Atvērto durvju dienu

Atzīmējot Starptautisko bērnu tiesību aizsardzības dienu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Kurzemes reģiona inspektores Inga Dobele un Ilona Šlisere trešdien, 1. jūnijā, Liepājā piedāvā Atvērto durvju dienu, radošās darbnīcas un "karsto tālruni".
 

No pulksten 10 līdz 16 Liepājā, Graudu ielā 45, 3. stāvā, inspektores konsultēs par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu u.c. jautājumiem. Tajā pašā laikā darbosies "karstais tālrunis" 63429624, lai sniegtu atbildes uz jautājumiem par bērnu tiesību nodrošināšanu un bērnu drošību. Nodrošinot "karsto telefonu", Kurzemes reģiona iedzīvotājiem tiek sniegta iespēja gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, papildināt zināšanas par bērnu tiesību aizsardzības jomu un rast risinājumus dažādām situācijām saistībā ar bērnu tiesību ievērošanu.
 
No pulksten 11 līdz 14 inspektores piedāvā bērniem piedalīties radošajās darbnīcās "Es un citi". Radošo darbnīcu mērķis ir palīdzēt bērniem labāk iepazīt sevi un citus, tādējādi uzlabojot savstarpējās sadarbības un komunikācijas prasmes. "Tās ir nodarbības bērniem, kur iepriekš jāpiesakās, lai zinām, ar kādu apmeklētāju skaitu rēķināties," skaidro Inga Dobele. Pavisam esot četras inspektores, un diena plānota tā, lai tiktu ar visu galā. "Iepriekš mūs arī "apkārt negāž", diez vai būs tik daudz ļaužu, lai netiktu galā."
 
Dalība radošajās darbnīcās jāpieteic līdz 26. maijam, zvanot pa tālruņiem 63 429624, 2 680 84 62 vai 2 680 95 63.

Papildus informācijas nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties ar inspektorēm elektroniski inga.dobele@bti.gov.lv, ilona.slisere@bti.gov.lv vai zvanot pa tālruni 63 429624.

Pievieno komentāru

Liepājā