Zināms, kam uzticēs veidot Latvijas "Facebook" lapas veidošanu

Ministru kabinets piektdien paziņoja uzvarētājus, kuriem uzticēs veidot Latvijas oficiālo lapu sociālajā portālā Facebook. Par uzvarētājiem pasludināta reklāmas aģentūra Leo Burnett Rīga.

Līdz 4. oktobrim interneta balsojumā konkursa darbus varēja vērtēt interneta balsojumā. Darbus vērtēja arī profesionāļu žūrija - sabiedrisko attiecību, reklāmas un dizaina jomas pārstāvji, nevalstisko organizāciju pārstāvji, ārvalstu ziņu aģentūru korespondenti, sociālo mediju speciālisti un blogeri.

Radošajā konkursā piedalās kopumā piecas komandas – digitālo risinājumu aģentūra Djigital, digitālā mārketinga aģentūra Digibrand, reklāmas aģentūra Leo Burnett Riga, un divas komandas, kuru sastāvā ir privātpersonas – vienā Aleksandrs Borovenskis, Arjan Tupan, Ruben Martinez, otrā - Anastasia Zenčika, Jeļena Gaikeviča, Mihails Žuravļovs.

Jau informējām, ka Valsts kanceleja un Latvijas Institūts 6.septembrī izsludināja radošo konkursu, lai izveidotu valsts oficiālo lapu sociālā tīklā Facebook. Komandu uzdevums bija radīt vienreizēju un saistošu Facebook lapu angļu valodā, ar kuras starpniecību starptautiskā arēnā komunicēt par Latviju. Lapas mērķauditorija ir Facebook lietotāji, kas interesējas vai varētu interesēties par Latviju.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas