Zināmi konkursa "Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs" laureāti

Ir noteikti konkursa "Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs" laureāti. Kā pastāsta Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas projektu vadītāja Ilze Meržvinska, labāko vidū ir arī kurzemnieki "Dzēse", "Durbes grauds" un "Kurzemes dārzi".

Lauksaimnieku balsojuma rezultātā gan nominācijas "Gada uzticamākais kooperatīvs", gan "Gada kooperatīvs izaugsmē" pirmajā trijniekā ierindojušies LPKS "Piena ceļš", PKS "Straupe" un LPKS "Latraps".

Par gada labākajiem kooperatīviem Kurzemē lauksaimnieki atzinuši LPKS "Dzēse", LPKS "Durbes grauds" un LPKS "Kurzemes dārzi", Vidzemē – LPKS "Piena ceļš", PKS "Straupe" un LPKS "Vidzemes agroekonomiskā kooperatīvā sabiedrība", Latgalē – LPKS "Sēlpils piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība", PKS "Avots" un LPKS "Latvijas aita", Zemgalē – LPKS "Atašiene agro", LPKS "Pienupīte" un LPKS "Latraps".

Kopumā internetā, Hipotēku bankas filiālēs un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra reģionālajās filiālēs par atbilstīgām lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām nobalsoja 871 lauksaimnieks. Saskaņā ar konkursa nolikumu, laureāti tika noteikti, balstoties uz lauksaimnieku balsošanas rezultātiem. Ekspertu komisija noteica laureātus no katras nominācijas trīs visvairāk lauksaimnieku balsu saņēmušajiem kooperatīviem.

Konkursa uzvarētāju godināšana notiks 2011. gada 21. janvārī pulksten 18 kompleksā „Ratnieki” Līgatnes novadā. Savas balvas konkursa laureātiem pasniegs arī konkursa atbalstītāji. Papildus savas speciālbalvas kooperatīviem pasniegs laikraksts „Dienas Bizness”, SIA „Dobeles Dzirnavnieks”, Zemnieku Saeima, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) un savu simpātiju balvu - izdevniecība „Saimnieks LV”.

Konkursu „Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs” organizē Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) ar mērķi noteikt veiksmīgi strādājošos un augošos lauksaimniecības kooperatīvus Latvijā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas