Zināmas arī pēdējās divas nacionālā Eirovīzijas fināla dziesmas un izlozēta kārtība

Sestdienas vakarā notiekošajā nacionālā Eirovīzijas kokursa Izaicinājuma kārtā noskaidrotas arī pēdējās divas dziesmas, kas 26. februārī skanēs Ventspils teātra namā "Jūras vārti".

Skatītāji lēma par labu Elīnas Krastiņas-Grences dziedātajai "Look Back At Me Again", savukārt žūrija izvēlējās dziesmu "Cinderella" Ivo Grīsniņa-Grīšļa izpildījumā.

Šajā kārtā piedalījās desmit dziesmas, kas pēc pusfināla kārtu rezultātiem nebija kvalificējušās finālam: "Rough Enough" (Ģirts Zebuliņš un Atis Zviedris (Flame)), "Let Me Be" (Sabīne Berezina), "It"s Not Easy" (Dace Upīte un Nikolajs Puzikovs), "Love Is Like An Aeroplane" (LieneCandy), "Walking On My Tiptoes" (Ineta Rudzīte un Uldis Timma), "Beautiful World" (Juris Ludženieks), "Magnet" (Dace Upīte), "Positively Thinking" (grupa "Crazy Dolls"), kā arī jau minētās "Look Back At Me Again" (Elīna Krastiņa-Grence) un "Cinderella" (Ivo Grīsniņš-Grīslis).

Šajā vakarā arī tika izlozēta dziesmu skanēšanas secība finālā, kas notiks nākamsestdien, 26. februārī. Uz Ventspils teātra nama "Jūras vārti" skatuves finālisti kāps šādā secībā:

1. Evija Sloka ("Don"t Stop The Dance")
2. Elīna Krastiņa-Grence ("Look Back At Me Again")
3. Ivo Grīsniņš-Grīslis ("Cinderella")
4. Grupa "Triānas parks" ("Upside Down")
5. Grupa "The Secretz" ("Summer Night")
6. Grupa "Pieneņu vīns" ("You Are")
7. "Stībeļa banda" ("Let It Be Me")
8. Oksana Ļepska ("Live On!")
9. Grupa "Musiqq" ("Angel In Disguise")
10. Grupa "Blitze" ("Hop")
11. Grupa "D-family" ("Daylight")
12. Lauris Reiniks ("Banjo Laura")

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas