"Ziedot.lv" traģēdijā lielveikalā cietušajiem un viņu tuviniekiem saziedots vairāk nekā 191 000 latu

Jau pirmajās dienās traģēdijā lielveikalā "Maxima" cietušo un viņu atbalstam "Ziedot.lv" ir saziedots vairāk nekā 191 000 latu.

Organizācija uzsver, ka tik liela ziedotāju aktivitāte līdz šim nav bijusi un tas apliecina, ka Latvijā ir ļoti līdzcietīga sabiedrība un neviens nav palicis vienaldzīgs šajā nelaimē. Par iespēju palīdzēt interesējas ne tikai cilvēki Latvijā, bet arī tautieši ārzemēs.

"Ziedot.lv" ir atvēris labdarības tālruni 90006385 ziedojumiem, lai palīdzētu traģēdijā lielveikalā "Maxima" cietušajiem un viņu tuviniekiem. Viens zvans uz labdarības tālruni maksā vienu latu, tāpat ir iespējams ziedot tīmekļa vietnē "www.ziedot.lv".

Tikmēr "Ziedot.lv" kontā sociālajā tīklā "twitter.com" norādīts, ka saņemta informācija "par dīvainām īsziņām, kurās aicina atbalstīt traģēdijā cietušos". "Esiet uzmanīgi un pārliecinieties, kas ir sūtītājs," uzsver "Ziedot.lv".

"Visa Latvija ir kopā ar 21.novembra traģēdijā cietušajiem un viņu ģimenēm. Viņi nav vieni un nebūs vieni, jo visa Latvija ir kopā ar viņiem un gatava palīdzēt. 21.novembra vakars bija liktenīgs vairākiem desmitiem Latvijas ģimeņu, kad lielveikalā Zolitūdē iebruka jumts. Prātam neaptveramā traģēdija izdzēsusi daudzas dzīvības, un nelaimē cietuši līdzcilvēki," sacīts organizācijas mājaslapā aicinājumā atbalstīt traģēdijā cietušos.

Cietušie un viņu tuvinieki, ja ir nepieciešama palīdzība, ir aicināti zvanīt uz tālruni 28808551, rakstīt uz e-pastu "ziedot@ziedot.lv" vai arī doties uz organizācijas biroju.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas