Zemnieku saeimas kongresā šogad vēlēs jaunu vadību; aicina uz kongresu 3

8. martā Ķekavas novadā, Baložu kultūras namā notiks ikgadējais biedrības Zemnieku saeima kongress, kas pulcēs lauksaimniekus no visas Latvijas. Kongresā Latvijas lauksaimniecības produkcijas ražotāji, kuri pārstāv visas lauksaimniecības nozares, atskatīsies uz 2012.gadā paveikto un ievēlēs priekšsēdētāju un valdi.

Zemnieku saeimas kongress ik gadu ir atskaites punkts, kurā lauksaimnieki izvērtē paveiktos darbus nozares attīstībā un nosaka nākamā gada prioritātes. Šogad kongresā notiks Zemnieku saeimas priekšsēdētāja un valdes vēlēšanas, kas, saskaņā ar organizācijas statūtiem, notiek reizi divos gados. Zemnieku saeima aicina visus Zemnieku saeimas biedrus piedalīties kongresā vai, ja nav iespēju ierasties, pilnvarot savu pārstāvi balsot Zemnieku saeimas priekšsēdētāja un valdes vēlēšanās.

Tāpat kongresa viena galvenajām diskusijām būs veltīta 8. februārī Briselē Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu valdību vadītāju Eiropadomes sēdē pieņemtajam ES daudzgadu budžetam, kas sabiedrībā šobrīd tiek plaši apspriests. Tādēļ Zemnieku Saeimas kongresā viesoties ir uzaicināti Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Zemkopības ministre Laimdota Straujuma, lai kopā ar Zemnieku Saeimas biedriem diskutētu par šobrīd aktuālāko jautājumu – kā, apzinoties ES budžeta reālijas, nodrošināt Latvijas lauksaimniecības konkurētspēju Eiropā?

Zemnieku Saeimas kongresā par savu līdzšinējo pieredzi un prioritātēm 2020.gada lauksaimniecības attīstības mērķu sasniegšanai dalīsies arī eksperti no Somijas, Īrijas un Igaunijas, stāstot savu valstu pieredzē par lauku attīstības politiku un šo valstu prioritātēm LAP 2014-2020 mērķu sasniegšanai.

Zemnieku Saeimas kongress norisināsies no plkst.10 – 16. Biedru reģistrācijas sāksies jau plkst.9.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Līva

Sīkāka informācija, rakstot uz e-pastu: ilze@zemniekusaeima.lv vai liva@zemniekusaeima.lv

pirms 7 gadiem, 2013.02.21 09:55

51bē

...’sīkzemnieks’ ir traucēklis ‘latvijas’ attīstībai, kāds labums ‘latvijai no sīkzemniekiem, tie negrib maksāt meslu (nodokļus) , cer uz pabirām (piemaksām) no ES kopsiles.... „49ha” rakstīt Tu esi iemācījies, bet saprast gan neko.....

pirms 7 gadiem, 2013.02.20 19:12

49ha

Pēc kādiem kritērijiem var tikt uz to kongresu? Vai kongress aizstāv arī sīkzemniekus, vai tikai tos, kam vaigus var redzēt no aizmugures?

pirms 7 gadiem, 2013.02.20 18:56

Latvijas ziņas