Zatlers ticies ar protestētājiem pils telpās

Valsts prezidents Valdis Zatlers ceturtdien tikās ar protesta akcijas dalībniekiem, kas pulcējušies pie Rīgas pils, aģentūru BNS informēja prezidenta preses sekretāre Ilze Rassa.

Aģentūra BNS novēroja, ka cilvēki sauca "Valdi, Valdi", aicinot prezidentu iznākt pie pūļa, taču prezidents uz Rīgas pili uzaicināja protesta akcijas dalībnieku pārstāvjus. Uz tikšanos ar prezidentu devās arī Latvijas Brīvo arodbiedrības savienības līderis Pēteris Krīgers.

Rassa pastāstīja, ka prezidents uzklausījis kopumā astoņus cilvēkus, kuri pauduši savu negatīvo attieksmi pret elektrības tarifu paaugstināšanu, kā arī nodokļu paaugstināšanu. Cilvēki pauda savu personīgo sāpi, atzina Rassa.

Zatleram tika iesniegta rezolūcija pret “Latvenergo” tarifu paaugstināšanu un cilvēku paraksti, ko prezidents nodos premjeram, ekonomikas ministram un regulatoram.

Iesniegtais protests pret tarifu palielināšanu tiks nosūtīts izvērtēšanai arī Valsts kontrolei un Tiesībsarga birojam, norādīja Rassa.

Protesta akcijas dalībnieki jau pulcējušies pie Saeimas ēkas.

Jau ziņots, ka pie Rīgas pils ceturtdien pulcējās aptuveni tūkstotis cilvēku, lai paustu savu negatīvo attieksmi pret gaidāmo “Latvenergo” tarifu paaugstināšanu 1. aprīlī.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas