Zatlers: manas ķirurģiskās iespējas pašlaik ir nulle

Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš pirms ievēlēšanas šajā amatā ilgus gadus strādāja par ārstu, atzinis, ka viņa ķirurģiskās iespējas pašlaik ir nulle.

Intervijā "Sestdienai" prezidents sacījis, ka viņa zināšanas nekur nav pazudušas, taču "manas ķirurģiskās iespējas šobrīd ir nulle".

"Ķirurģija nav tāda lieta, kur var vienu dienu operēt, vienu dienu neoperēt. Tas ir treniņš visa mūža garumā, prasmi slīpējot ik dienu. Ķirurgi parasti neņem atvaļinājumu, kas garāks par nedēļu, maksimums - desmit dienas. Man pārtraukums ir bijis četrus gadus. Iespējas vai vēlēšanās ir ļoti rūpīgi jāizsver. Ķirurgam jābūt ļoti paškritiskam," stāstījis Zatlers, kuram nākamnedēļ beidzas pilnvaru termiņš prezidenta amatā.

Viņš atzinis, ka labprāt iesaistītos kādā labdarības projektā. "Konkrēti man bija piedāvājums braukt uz Āfriku un ārstēt cilvēkus," pavēstīja Zatlers.

Lai gan jau izskanējusi informācija par to, ka Zatlera partiju iecerēts dibināt jau 17.jūlijā, prezidents joprojām neatklāj konkrētus plānus, vienlaikus apliecinot, ka viņam ir pilnīgi skaidrs, "ko es darīšu turpmākos piecus sešus mēnešus".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas