Zatlers Lieldienās novēl vairot sirds atvērtību un labos darbus

Valsts prezidents Valdis Zatlers Lieldienās novēlot vairot sirds atvērtību un labos darbus, aģentūru BNS informēja prezidenta Preses dienestā.

Valsts prezidents nosūtījis apsveikumu Lieldienās Latvijas luterāņu, katoļu, pareizticīgo, baptistu un vecticībnieku draudžu vadītājiem un visiem ticīgajiem, novēlot, lai Lieldienu labā vēsts, pieaugošā gaisma un dabas atdzimšana vairo sirds atvērtību pret citiem cilvēkiem un labos darbus.

Zatlers apsveikumā novēl, lai, beidzoties gavēņa pārdomu laikam, Lieldienu prieks turpinās ikvienā arī pēc šiem svētkiem, vairojot pozitīvo Latvijas sabiedrībā un stiprinot kopīgās nākotnes ieceres.

"Man ir patiess gandarījums, ka šogad jau otro gadu pēc kārtas Latvijas kristieši vienlaicīgi sagaida vienus no gada nozīmīgākajiem svētkiem – Lieldienas –, tādējādi visas Latvijas ticīgo kopīgo lūgšanu par mūsu tautu padarot vēl spēcīgāku un dziļāku. Latvijas tautas vēstures līkloči jau vairākkārt apliecinājuši, ka tieši vienotībā un saliedētībā meklējams mūsu spēks, izturība un attīstības dzinulis," sacījis prezidents.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas