Zāļu ražotājs aicina skolēnus pieteikties "Profesiju dienai"

AS "Grindeks" no 1. marta līdz 1. maijam organizēs "Profesiju dienas skolēniem", informē uzņēmums.

Projekta laikā 30 skolēni varēs klātienē iepazīties ar uzņēmuma profesijām, pavadot vienu darba dienu kopā ar izvēlētās profesijas speciālistu, iepazīstoties ar viņa darba pienākumiem, kā arī saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Lai kļūtu par "Profesiju dienu" dalībnieku, skolēniem līdz 20. februārim uz e-pastu: profesiju.dienas@grindeks.lv jāatsūta sava kontaktinformācija un īsa motivācijas vēstule, kurā jāatbild uz jautājumu – kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija un zāļu ražotājs "Grindeks"?

Uzņēmums piedāvās iepazīties ar šādām profesijām – ķīmiķis, ķīmiķis-tehniķis, ķīmiķis-analītiķis, ķīmisko procesu tehniķis, tehniķis-analītiķis, biotehnologs, vides speciālists un farmācijas iekārtu operators.

"Profesiju dienas skolēniem" tiks organizētas jau otro gadu. Pērn šis projekts guva lielu atsaucību, un tajā piedalījās 28 skolēni no 15 Latvijas pilsētām un novadu centriem.

Projektu "Profesiju dienas skolēniem" atbalsta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts izglītības satura centrs, Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža un citi.

"Grindeks" ir vadošais farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs. Galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Uzņēmumā strādā 910 darbinieki, no kuriem 668 – Latvijā, bet 242 - ārvalstīs.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas