VSAA aicina klientus līdz piektdienai informēt aģentūru par jaunajiem kontiem, lai laikā izmaksātu decembra pensijas un pabalstus

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) aicina visus pensiju un pabalstu saņēmējus, kuri saņēma maksājumus kontā apturētajā "Latvijas Krājbankā", līdz piektdienas darba dienas beigām aģentūrā iesniegt informāciju par jaunajiem kontiem, lai pensionāri un pabalstu saņēmēji varētu saņemt decembrī maksājumus noteiktajā laikā, trešdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Labrīt, Latvija!" sacīja VSAA preses sekretāre Edīte Olupe.

Viņa sacīja, ka VSAA pieņems informāciju par jauniem kontiem arī pēc tam, taču tādā gadījumā nevar solīt pensiju un pabalstu izmaksu noteiktajā datumā un, visticamāk, tad tā kavēsies.

Olupe sacīja, ka pensionāriem novembra pensijas faktiski jau ir izmaksātas, un VSAA rūpe ir nodrošināt, lai cilvēki varētu saņemt savas decembra pensijas laikus, tādēļ īpaši pensionāri ir aicināti tuvāko trīs dienu laikā informēt aģentūru par jaunu kontu. Pabalstu saņēmējiem nav vēl izmaksāti visi ovembrī plānotie maksājumi, un arī viņi ir aicināti mainīt banku un iesniegt informāciju par jaunajiem kontiem.

Olupe norādīja, ka aģentūras darbinieki visu šoo nedēļu strādās pastiprinātā režīmā, lai varētu pieņemt visus iesniegumus.

Tāpat VSAA ir noslēgts sadarbības līgums ar 10 bankām, kurās atverot kontu, iespējams arī uzreiz uzrakstīt iesniegumu VSAA, kuru tālāk aģentūrai nogādā banka.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas