Viņķele: Problēmas "Liepājas metalurgā" ir risināmas

Ir skaidrs, ka problēmu loks AS "Liepājas metalurgs" ir plašāks nekā obligātā iepirkuma komponente, tomēr problēmas ir risināmas, šodien pēc tikšanās ar "Liepājas metalurga" arodbiedrības un akcionāru pārstāvjiem pastāstīja labklājības ministre Ilze Vinķele (V).

Kā pastāstīja Viņķele, viņa uzklausījusi akcionāru un arodbiedrības bažas par uzņēmuma turpmāko attīstību un secinājusi, ka risinājumam, kas ļautu mazināt sarežģījumus uzņēmumā, ir divi virzieni - elektroenerģijas sadaļa un akcionāru savstarpējās attiecības.

Lai gūtu skaidrāku priekšstatu par situāciju uzņēmumā Labklājības ministrijas (LM) atbildības jomā, Viņķele nākamnedēļ, visticamāk, trešdien, iecerējusi vēlreiz doties uz Liepāju, lai tiktos ar uzņēmuma kolektīvu.

Kā ziņots, metalurģijas uzņēmuma AS "Liepājas metalurgs" strādājošie pieprasa tikšanos ar četriem Latvijas valdības ministriem, lai uzklausītu ministru paskaidrojumus par valsts nostāju metalurģijas nozares saglabāšanā un par metalurģijas nozarē strādājošo labklājību, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja metalurgu arodbiedrības priekšsēdētājs Jānis Grava.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas