Vietām Kurzemē un Vidzemē novērots virpuļviesulis un spēcīga krusa

Sestdien vietām Kurzemē un Vidzemes ziemeļrietumos novērots virpuļviesulis, spēcīga krusa un pērkona negaiss, pavēstīja aculiecinieki.

Justīne Borozdina, kas sociālajā tīklā "Twitter" publicēja fotogrāfiju ar virpuļviesuli, aģentūrai BNS apstiprināja, ka sestdien ap plkst.17 Salacgrīvas novada Lāņos novērots virpuļviesulis, to pavadīja spēcīga krusa.

Tāpat saņemtas ziņas par pēcpusdienā novērotu virpuļviesuli Kandavā. Arī vietām Kurzemē kritusi pamatīga krusa un ducinājis pērkons.

Sestdienas vakarā vietām Kurzemē un Zemgales rietumos, kā arī Vidzemes ziemeļrietumos turpinās lietusgāzes un krusa, liecina meteoroloģiskā radara dati.

Aģentūra BNS jau vairākkārt ziņoja par sinoptiķu prognozēm, ka sestdien vietām Latvijā gaidāmas lietusgāzes un krusa. Sestdienas vakarā un tuvākās nakts sākumā mazkustīgi gubu mākoņi lokālus stiprus nokrišņus var atnest daudzviet valstī. Tāpat vietām sabiezēs migla, prognozē sinoptiķi.

Sestdienas rītā ap plkst.8 pērkona negaiss pamatīgu krusu atnesa arī Lietuvas pilsētā Klaipēdā, lielāko krusas graudu diametrs tur sasniedza trīs centimetrus, ziņoja Lietuvas plašsaziņas līdzekļi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas