Vietām apgrūtināti braukšanas apstākļi

Sniegs un apledojuma veidošanās uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem šorīt vietām apgrūtina braukšanas apstākļus.

Kā informē "Latvijas Valsts ceļi", autovadītājiem jābūt uzmanīgiem Rīgas apkārtnē uz apvedceļa Salaspils-Babīte, uz Ventspils šosejas posmā Rīga-Kūdra, uz Liepājas šosejas posmā Rīga-Kalnciems, uz Jelgavas šosejas posmā Rīga-Jelgava, uz šosejas Rīga-Grenctāle posmā Rīga-Iecava.

Tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz Daugavpils šosejas posmā Daugavpils-Pāternieki, uz Vidzemes šosejas posmā Rīga-Vangaži un Raunas pagrieziens-Vireši.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Ogres, Rīgas, Saldus, Talsu, Tukuma, Jēkabpils, Krāslavas, Ludzas, Gulbenes un Valmieras apkaimēs. Autoceļi vietām sniegoti un apledojuši.

Brauktuves kaisa ar pretslīdes materiālu.

Pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu - krustojumu, pagriezienu, kāpumu - pretslīdes apstrāde.

Ceļu uzturētāji aicina, braucot ziemīgos laika apstākļos, izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri, jo autoceļa stāvoklis var mainīties ļoti strauji.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas