Vētras nolauztie koki no valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir novākti

Otrdienas naktī vētras nolauztie koki daudzviet Latvijas piekrastes reģionos bija radījuši satiksmes traucējumus. Visi apzinātie satiksmes šķēršļi no valsts galveno un reģionālo autoceļu brauktuvēm novākti, arī luksoforu darbība pēc iespējas ātrāk tiks atjaunota, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Balstoties uz autobraucēju un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta paziņojumiem, ceļu uzturēšanas dienesti operatīvi iesaistījās šo satiksmes šķēršļu likvidēšanā un bīstamo vietu norobežošanā.

Līdz plkst.8 kopumā bija saņemta informācija par 25 kokiem, kas sagāzti uz ceļu brauktuvēm galvenokārt Ventspils, Liepājas un Kuldīgas apkaimē. Vēl ir saņemta informācija par traucējumiem luksoforu darbībā.

Pašlaik turpinās autosatiksmes maršrutu apsekošana, likvidējot satiksmes traucējumus valsts vietējo autoceļu tīklā un sakārtojot vētras bojāto ceļu aprīkojumu, informē LVC.

Uzņēmums aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem un pievērst pastiprinātu vērību ne tikai ceļam, bet arī vērot apkārtni un informēt LVC Satiksmes informācijas centru par apstākļiem, kas traucē vai apdraud satiksmi, pa diennakts informatīvo tālruni 80005555.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas