Veidot novadu ziņas LTV piesakās sešas televīzijas

Sešas reģionālās televīzijas ir pieteikušās konkursam par tiesībām veidot ziņas, kas tiks pārraidītas Latvijas Televīzijā nākamajā gadā.

Novadu televīzijas ziņu sižetu iepirkuma apmērs ir 301 televīzijas ziņu sižets divu minūšu garumā katram novadam – Kurzemei, Zemgalei, Vidzemei un Latgalei. Viena sižeta apmaksa ir 76 lati. Kopējais novadu televīzijas ziņu sižetu iepirkuma apmērs ir 1204 sižeti gadā, paredz konkursa nolikums.

Ziņas par Kurzemi, Zemgali, Vidzemi un Latgali tiks pārraidītas Latvijas Televīzijas 1.kanālā ziņu raidījumā "Šodien Latvijā un pasaulē".

Zemgales aktualitātes pieteikusies atspoguļot "Televīzijas studija "TV Spektrs"" un SIA "Ogres televīzija", Latgales – SIA "Latgales reģionālā televīzija", Kurzemes – SIA "TV Kurzeme" un SIA "Talsu televīzija", bet Vidzemes aktualitātes – SIA "Valmieras TV".

Katrā reģionā būs tikai viens uzvarētājs, taču NEPLP uzvarētāju var arī nenoteikt, ja televīzija neatbildīs noteiktajiem kritērijiem.

Reģionālās televīzijas tiks vērtētas pēc šādiem kritērijiem – novadu televīzijas ziņu saturiskais piedāvājums, ziņu vizuālais piedāvājums un novadu televīzijas ziņu tehnoloģiskais nodrošinājums.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti pēc nedēļas, 28.decembrī.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas