Vecākiem piedāvā konsultēties jautājumos par bērnu drošību, aizsardzību un psiholoģiju

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) ar Latvijas vecāku apvienību "VISI" un sadarbībā ar E-pārvaldes sekretariāta projektu "Net – Safe Latvia" no šodienas, 22.aprīļa, līdz piektdienai, 24. aprīlim, laikā no pulksten 8 līdz 23 rīko akciju "Vecāku uzticības tālrunis".

Vecāki tiek aicināti zvanīt uz VBTAI uzticības tālruni 80006008, kur būs iespēja konsultēties par sev nozīmīgām tēmām, kas saistītas ar psiholoģiskām problēmām attiecībās ar bērniem, kā arī rakstīt jautājumus par drošību interneta vidē uz e-pasta adresi info@drossinternets.lv.

Zvanot uz uzticības tālruni, uz jautājumiem atbildes sniegs VBTAI psihologi, droša interneta lietošanas speciālisti atbildēs uz e-pasta jautājumiem par vispārējiem drošības uzstādījumiem datoram, arī par bērnu darbībām internetā un paskaidros, kā rīkoties, ja saņemti draudi vai atklāti nelegāli un kaitīga satura materiāli internetā.

Pirmā akcija "Vecāku uzticības tālrunis" noritēja pērn augustā.

Zvani uz uzticības tālruni ir bez maksas, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā tālruņa.

VBTAI bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis strādā darbadienās no pulksten 8 līdz 23, sestdienās – no 8 līdz 22. Svētdienās bērni psihologa palīdzību var saņemt no pulksten 10 līdz 22.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas