Var pieteikties stipendijām 1

12. klašu skolēni līdz 1. aprīlim aicināti pieteikties Vītolu fonda stipendijām 2013./2014. mācību gadam, vēstīts fonda mājaslapā.

Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, vidējai atzīmei jābūt vismaz 7,5 balles, kā arī jāatbilst kādam no minētiem noteikumiem: jaunietis ir no maznodrošinātas ģimenes, no daudzbērnu ģimenes, bārenis, viņu audzina viens no vecākiem vai arī sasniegti izcili panākumi mācību olimpiādēs.

Fonda stipendijas ir no 100 līdz 200 latiem mēnesī, tās tiek maksātas no septembra līdz jūnijam.

Vītolu fonds jau vairāk nekā desmit gadus dāvā iespēju talantīgiem, centīgiem, maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās.

Vairāk informācijas par Vītolu fondu – www.vitolufonds.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Elīna

Galvenais nenobīties, par to ka nav vēl zināms kur ies studēt, jo galvenais iesniegt dokumentus un tad, kad iestājas augstskolā paziņo viņiem un ja tomēr izlemj nestudēt arī tad nekas. Tikai jārēķnās ar to, ka ja ,piemēram, 3. kursā izlemsi ka vēlies pārtraukt studijas naudiņu būs jāatmaksā. Kā arī noteiktii nav jābūt no daudzbērnu vai maznodrošinātas ģimenes, jo, ja tev ir izcilas sekmes un sasniegumi olimpiādēs arī tad viņi var tevi atbalstīt, bet tas protams atkarīgs arī no ziedotāju vēlmēm, jo man stipendiju piešķīra, jo ziedotājs vēlējās tajā brīdī ziedot līdzekļus manis izvēlētajai nozarei! TĀ KĀ UZ PRIEKŠU!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.26 15:05

Latvijas ziņas