Var pieteikties nometnēm "Spēka avots"

"Dzīvības koks" atklāj pieteikšanos onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas vasaras nometnēm "Spēka avots".

 


Onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas nometnes ir iespēja ikvienam, kas pārdzīvojis vēzi, rast sevī spēku, lai pilnvērtīgi turpinātu dzīvi. Tieši tāpēc ikviens, kas reiz saskāries diagnozi "ļaundabīgs audzējs", ir aicināts pieteikties uz kādu no "Spēka avota" nometnēm 2013. gada jūlijā vai augustā, rakstot motivācijas vēstuli. Nometne notiks rehabilitācijas centrā "Dūjas" Jēkabpils novadā, bet izbraukšana tiks organizēta no Rīgas.

Nometnes paredzētas 21.-26. jūlijā un 18.-23. augustā. Pieteikšanās mājas lapā: www.dzivibaskoks.lv.

Nometne "Spēka avots" ir piecu dienu programma, kuras laikā ārsts onkologs, imunologs, uztura speciālists palīdz saprast, kādas izmaiņas slimība ienesusi katra dzīvē, kā dzīvot tālāk, kā atbrīvoties no bailēm par vēzi. Svarīgas ir arī dažādās terapijas (mākslas, mūzikas terapijas, grupu nodarbības), kas palīdz labāk izprast situāciju un smelties spēku turpmākai dzīvei, kā arī iegūt pleca sajūtu un izpratni, ka dzīve pēc slimības turpinās jau jaunā kvalitātē. Onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas programmu "Spēka Avots" izstrādāja biedrība "Dzīvības koks" sadarbībā ar nozares ekspertiem un speciālistiem, balstoties uz Norvēģijas pieredzi.

Onkoloģiskajiem pacientiem valstiskā līmenī nav pieejama psihosociālā rehabilitācija. „Dzīvības koks” nometnes organizē, pateicoties uzņēmumu un sabiedrības ziedojumiem, tomēr šī palīdzība ir periodiska, jo nometnes nav pieejamas visu gadu. Lai attīstītu onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumus, „Dzīvības koks” uzsācis darbu pie psihosociālās rehabilitācijas centra izveides Dignājas muižā. Centra izveide balstās uz ziedojumos savāktajiem līdzekļiem.

"Dzīvības koks" aicina uzņēmumus un sabiedrību ziedot, lai mēs spētu atbalstīt pēc iespējas vairāk tos cilvēkus, kurus skārusi kāda onkoloģiska slimība. Onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas programmu atbalstīt iespējams, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006682 vai pārskaitot ziedojumu uz "Dzīvības koks" kontu.

Rekvizīti:
Nosaukums: Latvijas Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks"
Reģistrācijas Nr: 40008087144
Juridiskā adrese: Liepu aleja 11, Babītes pagasts, Rīgas rajons, LV-2101
Banka: AS Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konta numurs: LV33HABA0551011517688

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas