Var piedalīties konkursā "Mana oriģinālā Ziemassvētku egle"

Tuvojoties gada nogales svētkiem, "Zaļā josta" aicina iesaistīties radošā konkursā "Mana oriģinālā Ziemassvētku egle", pašu spēkiem izgatavojot Ziemassvētku eglīti no otrreizējām izejvielām un nevajadzīgām lietām.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi rast radošu pieeju Ziemassvētku eglītes izgatavošanai, izmantojot otrreizējās izejvielas un alternatīvus resursus. Konkursā aicināts piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma. Konkursu rīko SIA "Zaļā josta" ar AS "Latvijas valsts meži" un EKO medija "Tīrai Latvijai" atbalstu.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams radīt savu interpretāciju Ziemassvētku eglei, gatavojot to no nevajadzīgām lietām, otrreizējām izejvielām vai citām lietām, kas parasti neasociējas ar eglīti. Radītais mākslas darbs ir jānofotografē, jāaizpilda pieteikuma forma un līdz 19. decembrim jāiesūta uz e-pastu laima.jeksina@zalajosta.lv.

Detalizēta informācija par eglītes izveidi un pieteikšanu konkursam meklējama SIA "Zaļā josta" mājaslapā www.zalajosta.lv. Īpaši augstu vērtēti tiks tie darbi, kas ir mākslinieciski skaisti, kā arī absolūti unikāli un atspoguļo vispārdrošākās idejas par Ziemassvētku eglītes izskatu.

Visus konkursam pieteiktos darbus izvērtēs žūrija, nosakot savu favorītu, kas balvā saņems saldu pārsteigumu no SIA "Zaļā josta" un konkursa atbalstītāja "Latvijas valsts meži" sarūpētu augošu eglīti podiņā, ko iestādīt pie mājas vai mežā.

Savu radīto oriģinālo egli konkursa dalībnieki varēs nodemonstrēt arī visiem draugiem, jo labākie darbi tiks ievietoti EKO medijā "Tīrai Latvijai" publiskai balsošanai. Arī publiskā balsojuma uzvarētājs tiks pie brīnumgardas saldas dāvanas un iespējas audzēt pašam savu eglīti.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas