Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var īstenot labās idejas iniciatīvā ''100 darbi Latvijai"

Dižkoku alejas un jauni meži, dabas takas, rododendru dārzi, oriģinālas sajūtu takas un spēļu laukumi, krāšņi mākslas soliņi, unikāli vides objekti, 100 rožu dārzs – tie ir tikai daži no jau 140 vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbiem, ko veic Latvijas cilvēki un, kas pieteikti vides iniciatīvā ''100 darbi Latvijai'', ar mērķi sapost mūsu zemi simtgades svinībām. To īsteno atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ''ZAAO".

Par labajiem vides darbiem var uzzināt, kā arī savu darbu pieteikt mājas lapā ''www.100darbilatvijai.lv''.

2016. gadā visā Latvijā uzsākas aktīva gatavošanās mūsu valsts pastāvēšanas simtgadei – kāds veido ceļojuma maršrutu pa Latvijas robežu, meklē simts gardāko kūku receptes, kāds šuj tautas tērpus. Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “ZAAO” jutis pienākumu atrast to vidusceļu, kas vieno svētku gaidīšanas emocionālo un saimnieciski praktisko pusi. Viņuprāt Latvijas 100. jubilejas atzīmēšana nav iedomājama bez īpašas mūsu dabas un apkārtējās vides uzpošanas. Viens var izdarīt daudz, bet kopā mēs varam vairāk! Tādēļ uzņēmums uzsāka vides iniciatīvu ''100 darbi Latvijai'' ar mērķi apvienot iedzīvotāju idejas, resursus, prasmīgās un čaklās darba rokas, lai līdz 2018. gada 18. novembrim kopīgiem spēkiem paveiktu vismaz 100 nozīmīgus darbus vides labiekārtošanā, izdaiļošanā un arī izglītībā.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas