Valsts policija organizēs akciju "Droša vasara-Tava vasara"

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, Valsts policija organizē ikgadējo akciju "Droša vasara-Tava vasara".

Šogad tās norises laiks – līdz 31. augustam  un plānots, ka aktivitātes dažāda vecuma grupām kā allaž notiks gan izglītības iestādēs, gan vecāku sapulcēs, nometnēs un bērnu jauniešu centros.

Valsts policijas noteiktās aktuālākās ar drošību saistītās tēmas ir bērnu personīgā drošība un aizsardzība, bērnu dalība ceļu satiksmē, nepilngadīgā pienākumi un atbildība, bērnu savstarpējā komunikācija, sociālās prasmes un problēmas attiecībās, kā arī atkarību izraisošo vielu lietošanas negatīvā ietekme, to cēloņi un sekas.

Valsts policijas darbinieki būs gatavi iepazīstināt klātesošos ar dažādām prezentācijām, piedāvās dažādas aktivitātes,  tematiskas spēles, bet, savlaicīgi saskaņojot, ir iespējams pasākumos iesaistīt arī   policijas inspektorus Bebri Bruno un Runci Rūdi, kuri jau kļuvuši par tautā iemīļotiem policijas tēliem.

Lai noorganizētu tikšanos, aicinām sazināties ar tuvāko Valsts policijas iecirkņa inspektoru darbā ar nepilngadīgajiem.

Sīkāka informācija arī Izglītības pārvaldēs, ar kurām šādu pasākumu rīkošanā Valsts policijai ir izveidojusies laba sadarbība.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes kolektīvs ikvienam novēl saulainu, karstu un priecīgiem notikumiem bagātu vasaru.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas