Valsts kanceleja veic aptauju par valsts ģerboņa lietošanu

Valsts kanceleja līdz februāra beigām lūdz aizpildīt anketu par valsts ģerboņa lietošanu, lai atrastu labāko risinājumu, kā to izmantot valsts pārvaldes vizuālajā identitātē.

Anketa - http://ej.uz/gerbonisvalstsparvalde. Tāpat ir iespēja savu skatījumu uz ģerboņa lietošanu valsts pārvaldē sūtīt uz e-pasta adresi ilze.pavlova@mk.gov.lv līdz februāra beigām.

Šis ir laiks, kad visi kopā diskusiju ceļā varam atrast labāko risinājumu, mudina Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece Ilze Pavlova, kura novērojusi - pēdējā laikā sarunās "uzpeldot" īpatnējas bailes no valsts ģerboņa izmantošanas. "Latvijai ir elegants ģerbonis, un tā lietošana apliecina valstiskuma apziņu, ko īpaši svarīgi demonstrēt valsts pārvaldei," uzskata I. Pavlova. Taču no tā "kā velns no krusta" bēg valsts pārvaldes vienotās vizuālās identitātes idejas pretinieki. Un lai arī likums kopš pērnā rudens paredz pienākumu valsts pārvaldes iestādēm savā vizuālajā identitātē izmantot valsts ģerboni, nevis ķirsīšus, eglītes, kociņus, rombiņus, punktiņus, spārniņus u.c. veidojumus, un atliek veikt praktiskos darbus vienotas vizuālās identitātes ieviešanā valsts pārvaldē, "jau tagad ir skaidrs, ka tas nebūs vieglāk par leģitīmā pamata nodrošināšanu šādas reformas īstenošanai un diskusijām par šo tēmu".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas