Valsts autoceļu uzturēšanu šorīt nodrošina 171 ziemas dienesta tehnikas vienība

Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 18.februāra rītā visā Latvijā strādā 171 AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienība, informē LAU pārstāve Vineta Šuberte.

Sniegs apgrūtina braukšanas apstākļus visā Latvijā. Autoceļi tiek tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu, informēja Šuberte.

Valsts Centrālajā reģionā autoceļu uzturēšanu šajā rītā nodrošina 61 ziemas dienesta tehnikas vienība, no tām 29 - Rīgas rajonā. Braukšanas apstākļi reģionā ir apgrūtināti.

Vidzemes reģionā valsts autoceļu uzturēšanā iesaistīta 41 tehnikas vienība. Brauktuves ir sniegotas, tās tiek tīrītas un apstrādātas ar pretapledojuma materiālu.

Kurzemē valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 37 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Arī Kurzemē snieg, brauktuves ir sniegotas un tiek tīrītas un kaisītas. Braukšanas apstākļi ir apgrūtināti.

Latgales reģionā šajā rītā valsts autoceļu uzturēšanā strādā 32 tehnikas vienības. Braukšanas apstākļi ir apgrūtināti visā reģionā - autoceļus atkārtoti tīra un apstrādā ar pretapledojuma materiālu.

Saskaņā ar meteorologu prognozēm šodien gaidāma ilgstoša snigšana, kas dienas otrā pusē pastiprināsies, uz autoceļiem veidosies apledojums un slapja sniega nogulas, redzamība būs pasliktināta. Ceļu uzturētāji aicina autovadītājus ņemt vērā laika prognozes un izvērtēt braukšanas nepieciešamību. Dodoties ceļā, LAU aicina būt īpaši uzmanīgiem un izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas stilu un ātrumu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas