Uzticības tālrunis 116111 rīkos akciju par drošu internetu

8. februārī Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 rīkos akciju "Drošāka interneta diena".

Akcijas laikā no pulksten 15 līdz 18 zvanītājus uzklausīs projekta "NetSafe Latvia" Drošāka interneta centra speciāliste Agnese Kriķe un "NetSafe" Jauniešu padomes pārstāvji.

Akcijas laikā uzticības tālrunim aicināti zvanīt gan bērni, gan vecāki un ziņot par pārkāpumiem internetā, kā arī noskaidrot interesējošos jautājumus saistībā ar bērnu un jauniešu drošību internetā – piemēram, par emocionālo pazemošanu internetā, saskarsmi ar pornogrāfiska rakstura, vardarbību vai ekstrēmismu sludinošiem materiāliem, pedofilu aktivitātēm, naida kurināšanu, finanšu krāpniecību u.tml.

8. februārī - Drošāka interneta dienā – ik gadus projekta "NetSafe Latvia" ietvaros un ar Eiropas Savienības programmas "Safer Internet" finansiālo atbalstu tiek rīkotas dažādas aktivitātes un informatīvas akcijas.

VBTAI Bērnu un jauniešu uzticības tālruni 116111 var sazvanīt katru darba dienu no pulksten 8 līdz 23, sestdienās – no 8 līdz 22, bet svētdienās – no 10 līdz 22. Zvans uz uzticības tālruni 116111 ir bezmaksas, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas