Uz autoceļiem Latvijas centrālajā daļā veidojas apledojums

Šorīt Latvijas centrālajā daļā apledojuma dēļ ir apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem un reģionālās nozīmes ceļiem, liecina informācija ceļu apsaimniekošanas uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" interneta mājaslapā. Uz vietējās nozīmes ceļiem braukšanas apstākļi ir apgrūtināti gandrīz visā Latvijā.

Autovadītājiem jābūt uzmanīgiem uz Ainažu šosejas no Berģiem līdz Saulkrastiem, uz Siguldas šosejas no Rīgas līdz Vangažiem, uz Daugavpils šosejas no Rīgas līdz Lielvārdei, uz Bauskas šosejas no Rīgas līdz Iecavai, uz Jelgavas šosejas visā tās garumā, uz Liepājas šosejas no Rīgas līdz Saldum, uz Venstpils šosejas no Rīgas līdz Usmai, kā arī uz Rīgas apvedceļa.

Tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz reģionālās nozīmes ceļiem Rīgas, Ogres, Dobeles, Jelgavas un Tukuma apkārtnē.

Kā norāda ceļu apsaimniekotāji, minētajos ceļu posmos uz brauktuvēm veidojas apledojums. Brauktuves tiek kaisītas.

"Latvijas Valsts ceļi" uzsver, ka atkušņa un nokrišņu laikā uz autoceļiem pastiprināti veidojas apledojums, tādēļ aicina autovadītājus izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas